Politechnika Gdańska

Szkoły wyższe

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
braki a studia na pg wątek zamknięty Zawsze byłem nastawiony na humanistyczne, ale w bardzo krótkim czasie 4...
~xxx
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

PG - energetyka wątek zamknięty Mowa o wyborze wydziału na kierunek "Energetyka". Który lepszy i dlaczego?...
~Dee_Double
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

co polecacie? wątek zamknięty właśnie kończe zdawanie matur i poważnie zastanawiam sie nad tą...
~maturzystka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

dostanie sie na PG wątek zamknięty Witam, mam pytanie odnośnie dostania się na PG na wydział Elektroniki,...
~maturzysta92
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Ile trzeba mieć procent z matmy wątek zamknięty żeby dostać się na eti? Tzn. minimalnie ile trzeba było mieć w zeszłym roku?
~ktos
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2012

Poziom PG wątek zamknięty W tym roku piszę maturę i przeglądałem ostatnio oferty edukacyjne kilku...
~YGMale
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

Załap się na staż! wątek zamknięty Jeszcze tylko przez 2 tygodnie studenci mogą zgłaszać się do udziału w...
~Kariera2012
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

poszukiwany świadek uszkodzenia samochodu w dniu 11.IV na PG wątek zamknięty Poszukuję świadka który widział uszkodzeni grafitowej Insigni Kombi przez...
~PF
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

dostanie się na pg wątek zamknięty Od pewnego czasu zastanawiałem się nad podjęciem nauki na pg wydział...
~Ja
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Akademika wątek zamknięty Czy ktoś sie orientuje, czy można zarezerwowac nocleg na weekend w akademiku...
~JUla
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Przeniesienie się między uczelniami na II rok Inżynierii Środowiska. wątek zamknięty Czy orientuje się może ktoś jak wygląda przeniesienie się na Politechnikę...
~studneka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 marca 2012

Szkolenia dla studentów Chemii i Ochrony Środowiska : Auditor REACH wątek zamknięty Studenci Chemii oraz Ochrony Środowiska!!! 25-26 lutego 2012 w Gdańsku (...
~IZA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

std - opinia wątek zamknięty Jestem studentem już drugiego stopnia jednego z wydziałów PG i jestem bardzo...
~std
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Filozofia na pg wątek zamknięty Witam wybieram się na pg, i mam pytanie odnośnie filozofi bo wiem że m.in....
Quantum93
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Kierunek na PG z jak najmniejszą ilością fizyki(głównie matma)? wątek zamknięty Witam Jestem w 3 klasie LO, wybieram się na PG. Na maturze będę zdawał matme...
Quantum93
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

MECHANIKA I PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN wątek zamknięty RYSUNEK TECHNICZNY, ODLEWNICTWO, SILNIKI SPALINOWE, PRZETWÓRSTWO TWORZYW...
1pkm1
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

Potrzebuję pomocy w przerysowaniu projektów z autocada wątek zamknięty Cześć Posiadam rysunki z autocada i muszę to przerysować w ołówku. Jest...
~piotr
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 września 2011

Poszukuję osoby która pomoże mi w projektach z pkm wątek zamknięty Witam muszę wykonać projekt zaworu rurociągu i sprzęgła. Czy może ktoś mi...
~wojt
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

cena z kosmosu? wątek zamknięty z głębokim poważaniem dla kreatorów biznesu.
~gdańszczanin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

KOMPROMITACJA PG wątek zamknięty nijak się nie można zalogować na ten serwer rekrutacji ! jakaś porażka,...
~www
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1235

postów

376

wątków

do góry