Politechnika Gdańska

Szkoły wyższe

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Akademik 2014 wątek zamknięty Od kiedy można się wprowadzić do akademika?
~xxx
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Mechanika i Budowa Maszyn wątek zamknięty Hej ! Czy idąc na ten kierunek warto kupić jakieś książki czy uda się...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

mechanika budowli wątek zamknięty Studentka Architektury potrzebuje kogoś kto wytłumaczy/ udzieli korków z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Zamiana akademika do poniedziałku wątek zamknięty Zamienię pilnie teraz miejsce w DS2 na dowolnie inny. Tel : 731 888 562 :)
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

umowa o odpłatności za studia wątek zamknięty Witam, nie wiem jak wypisać umowe o odpłatnośći za studia niestacjonarne I...
patryy12
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Wnioski wątek zamknięty Witam, jak to jest z tymi wnioskami, w informacjach dla pierwszaka, które...
~nowy_student
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Jak to jest z tym wf-em? wątek zamknięty Cześć. Zastanawiam się jak wyglądają zajęcia z wychowania fizycznego na pg....
tymon.
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2013

Przeniesienie na inny kierunek wątek zamknięty Dostałam się na na elektronikę i telekomunikację, ale dużo bardziej zależy mi...
~B.
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Adapciak wątek zamknięty Hej ! Zastanawiam sie czy jechać na adapciak pg , warto ? Chodzi mi głównie o...
~Batman
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

kto na biotechnologię? wątek zamknięty Kto z was dostał się na biotechnologię? Fajnie byłoby się poznać przed...
~JM.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

rezerwa energetyka wątek zamknięty jeśli na kierunku energetyka na OiO brakuje mi ok 40 miejsc i 2 pkt do progu...
~hehe
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Politechnika Gdańska Parking wątek zamknięty Wybieram sie w dniu jutrzejszym do Gdańska w celu zlozenia dokumentów na PG i...
~Krzysiek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

PG a dojazdy rowerem ?:D wątek zamknięty Wie ktoś, czy jest na PG jakieś miejsce monitorowane/strzeżone dla rowerów ?
~kolarov
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2013

PG rekrutacja wątek zamknięty Witam. Niedawno ogłoszona została lista wstępnie przyjętych na Politechnikę...
~Aleksander
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

zarządzanie wątek zamknięty proszę o opinie o zarządzaniu inżynierskim oprócz specjalności IT. Jak z...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Infomatyka i telekomunikacja wątek zamknięty Mam pytanie do osób, które wybrały w rekrutacji telekomunikację i...
~studentPG
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Gratuluję wiedzy wątek zamknięty Większość inżynierów i magistrów inżynierów po PG właśnie pracuje na...
~hartownik
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Inżynieria Biomedyczna vs Inżynieria Materiałowa wątek zamknięty Witam w tym roku prawdopodobnie dostanę sie na oby dwa kierunki, i tam...
~JP
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

rezerwa pg wątek zamknięty witam, mam pytanie dotyczące listy rezerwowej na pg. Mianowicie jestem na 3...
~dalekowidz
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

AiR na ETI, Energetyka na EIA i Informatyka na ETI wątek zamknięty Prosiłbym kogoś o poradę w sprawie wyboru któregoś z powyższych kierunków....
~mam5dninadecyzje
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1235

postów

376

wątków

do góry