Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sprzedaż mieszkania Zaspa wątek zamknięty Szybko sprawnie i profesjonalnie. Wielkie podziękowania dla Pana Pawła...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

polecam wątek zamknięty Bylam bardzo zadowolona z opieki i pomocy podczas zakupu.Polecam p.Pawela...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Północ Nieruchomości - Paweł Rusak wątek zamknięty Polecam, Polecam, Polecam. Świetny Pośrednik. Nie mogliśmy sprzedać z mężem...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i rzetelności.
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Agencja godna polecenia,pełen profesjonalizm,bardzo dobra komunikacja z...
~Viola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Wynajem biura wątek zamknięty Od momentu znalezienia oferty wynajmu biura minął zaledwie tydzień a już mamy...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Szybko i skutecznie! wątek zamknięty Korzystam z ich usług drugi raz - za każdym razem szybko znajdują kolejnego...
~M.C.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Pozytywne wrażenia. Profesjonalizm. wątek zamknięty Współpracę z Panem Adamem oceniam pozytywnie. Transakcja przebiegła gładko i...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Sprzedarz nieruchomosci wątek zamknięty Korzystalismy z uslug tej agencji poniewaz zalezalo nam na kompleksowej...
~Tatiana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Zakup mieszkania wątek zamknięty Niedawno miałam przyjemność współpracy z biurem Nieruchomości Północ. Dzięki...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

gorąco polecam tą agencje wątek zamknięty w sprzedaży mieszkania pomagał mi Pan Maciej Bojanowski, który sprawnie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Perfect! wątek zamknięty Prawdziwą przyjemnością jest współpracować z ludźmi, którzy - obok...
~Błaźej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Rzetelnie i bez problemow wątek zamknięty Polecam współprace z Panem Adamem Świrgoń, sprzedaz mieszkania obyla sie bez...
~Waldemar Krzyszkowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Polecam Tomasza Wiśniewskiego wątek zamknięty W pracy zawodowej mam kontakt z wieloma kolegami i koleżankami z branży...
~Jacek Obarski, Freedom Nieruchom
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Północ Nieruchomości - Profesjonalny Partner na lata wątek zamknięty Posiadam mieszkanie na wynajem w Gdańsku a mieszkam w Łodzi. Szczerze polecam...
~Rafał Wieczerzak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Kupno mieszkania wątek zamknięty Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona ze...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Wspanialy serwis wątek zamknięty Fantastyczna obslòga,Klient stawiany jest na pierwszym...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Profesjinalnie i efektywnie wątek zamknięty Ogolnie mam dobre/pozytywne doswiadczenie z agencja Polnoc. Mieszkanie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Super wątek zamknięty Profesjonalnie, bezproblemowo, miło
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Uzasadnienie ocen wątek zamknięty Współpracę z p.Pawłem Rusak oceniam b.dobrze.Zarówno oferta jak i obsługa a...
~Ryszard Kowiel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry