Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Biuro nieruchomości Północ wątek zamknięty Polecam biuro. Udało się sprzedać mieszkanie - chyba niełatwe bo duże....
~milosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Polecam wszystkim - pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z własnego doświadczenia, polecam wszystkim. Sprzedawałam mieszkanie na...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Sprzedaż domu jednorodzinnego wątek zamknięty Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z biurem nieruchomości. Szczególnie chcę...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

kawalerka Suchaninio wątek zamknięty bardzo kompetentny zespół, korzystam z ich pomocy już kolejny raz
~izi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Swietna komunikacja i pomoc w sprawach formalnych wątek zamknięty Profesjonalne podejscie do klienta oraz swietna pomoc w finalizowaniu...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Marek - opinia wątek zamknięty Skutecznie i profesjonalne jednanie kupującego ze sprzedającym i odwrotnie
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Kompleksowo i profesjonalnie załatwiona sprawa sprzedaży mojego mieszkania w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Firma z sensem wątek zamknięty Wysoki poziom kultury osobistej , interdyscyplinarność, rzetelność. Polecam.
~T.Wojewódzki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Pełen profesjonalizm ! wątek zamknięty Szczerze polecam biuro nieruchomości Północ i Pana Łukasza Igielskiego....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Zakup mieszkania wątek zamknięty Pierwszy raz kupowałam mieszkanie. skorzystałam z pośrednictwa firmy Północ....
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Sprzedaz mieszkania wątek zamknięty Moja ocena ogolna jest bardzo pozytywna, Pana agenta obsluga i service byla...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Ocena posrednictwa sprzedazy wątek zamknięty Pracownik agencji sprzedazy nieruchomosci Polnoc- Nieruchomosci, Pan Adam...
~B. T.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Ogromne zadowolenie i pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Sprzedawałam mieszkanie przez klika miesięcy z dużymi firmami i nic się nie...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wynająłem już 2 nieruchomości dzięki temu pośrednikowi. Pomoc w obsłudze...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Mieszkanie znaleźliśmy sami ale potem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

opinia - p. Piotr Koliński wątek zamknięty Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obsługi transakcji zakupu nieruchomości. Pan...
~Magdalena Zawiołkowska-Behr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Jacek Pikulicki - opinia wątek zamknięty jestem pod wrażenie.pomoc merytoryczna i współpraca wyśmienita,gorąco...
~Jacek Pikulicki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Profesjonalizm i zaangażowanie wątek zamknięty Pośrednik godny polecenia, w pełni zaangażowany w proces sprzedaży, aktywnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Sprzedaż nieruchomości w Koźlinach wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, pełna informacja,pomoc, komunikatywność. Pan Mariusz...
~Urszula Górska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

Wzorowo wątek zamknięty Szukałem pod wynajem lokal o dość sporej powierzchni. Miałem kontakt z...
~Wiktor Wirski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry