Widok

Polonia Galopka

Polonia Galopka Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Polonia Galopka, 11 listopada 2008 godz. 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boje sie Leona

Nie pojde na to bo boje sie Leona. Kiedy na mnie patrzy to czuje sie jak materac w gejowskim domie rozpusty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wstep

po mszy sw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wstep za friko

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!!

To w końcu o której rozpoczyna się spektakl, o 20:00 czy o 19:30?? Jak się przekazuje informacje to należy to robić rzetelnie i tak żeby ten kot czyta nie miał takich wątpliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zainteresowana polonia nadal pyta o godz:)

dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

XIV Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku (3 odpowiedzi)

Już 21 czerwca wyjdziemy razem na ulice Gdańska. Spotykamy się o 15:00 pod Kaplicą Królewską w...

Opener Festival 2026 (3 odpowiedzi)

Open'er Festival powered by Orange 2026 odbędzie się w dniach 1 - 4 lipca w Gdyni, na terenie...

XI Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów (3 odpowiedzi)

Zbierasz bilety komunikacji miejskiej lub kolejowe? A może dopiero zaczynasz interesować się tym...

do góry