Widok

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny!

Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną środowiskową z Gdyni, która odwiedzi mnie i maluszka po porodzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę nie ma żadnej położnej godnej polecenia???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam panią Ewę Dondelę z przychodni na Warszawskiej. Bardzo fachowa, rzetelna, ale zarazem miła i sympatyczna. Odpowiadała na wszelkie moje pytania, za każdym razem zważyła maluszka i udzieliła sporo przydatnych porad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ktoś coś jeszcze zasugeruje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwona Guć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Izabela Matulewska z przychodni Srodmiescie z Abrahama,nas odwiedzala,dzwonilam w kazdej sprawie,doradzala mi w temacie szczepien,pielegnacji corci,wspierala mnie gdy dzialo sie zle i prosila informowac na biezaco o tym jak czuje sie moje dziecko.Delikatna w trakcie zdejmowania szwow :) Polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam połoznej z wejherowskiej. Pani tylko raz była u mnie. Przyszła nie zapowiedziana. Nie zwarzyła maluszka. przekazała pare fajnych informacji ale myślałam, że parę razy przyjddzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile razy powinna przyjść do dziecka? Sa jakieś wytyczne? W końcu z naszych podatków ma za to płacone. Z tego co wiem to na pewno powinna przyjść raz do mamy, żeby zdjąć szwy po ewentualnym nacięciu krocza, a jak to wygląda z opieką nad dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy któraś z Was korzystała z doradztwa Pani Jolanty Kwiatkowskiej? Jest położną, która prowadzi zajęcia w szkole rodzenia super mama na Karwinach w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecasz tej p. Matulewskiej czy p. Kwiatkowskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobieta koszmar,w życiu nie powinna być położną. Straszy, stresuje, wręcz wpędza w depresję swoim gadaniem. Po tylu latach w zawodzie wygaduje takie bzdury,że lekarze się dziwią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Ayu Której położnej dotyczy ta opinia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry