Widok

Położna środowiskowa - proszę o polecenie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej,
Jestem w 26 tygodniu ciąży i chciałabym wybrać położną środowiskową w Gdańsku (najlepiej taką na kontrakcie, której zależy). Zależy mi na takiej, z którą można spotkać się przed porodem. W poprzedniej ciąży moja położna była u mnie 2 razy po 5 minut i odbębniła tylko wizytę.
Czy znacie jakąś godną polecenia położną środowiskową? Mieszkam na Przymorzu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Matysko z NCM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Katarzyna Buźniak kochana kobieta , serdeczna zawsze wysłucha .Fakt nie odwiedzłąa mnie w domu bo widizłayśmy sie raz w miesiącu w przychodni przy wizycie lekarskiej . Ale mimo tego zawsze miała czas na rozwiania wątpliwości . I Stawała na glowie przy rejestracji na USG kiedy nie bylo terminu , lub do innych specjalistów . Pracuje NCM Polanki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po porodzie przychodziła 3 razy do mojego synka , była delikatna i czuła syn poddawął sie jej bez oporu :) Podpowiadała o pielegnacji itp .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Izabella frej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Jola z przychodni na kołobrzeskiej.przed porodem często dzwoniła . Już po zawsze się umawiala telefonicznie i gdy miałam problem zawsze.mogłam do niej zadzwonić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

p. Ania z punktu położnych na Jana Pawła, super babka, przy obudwu ciazach i chyba u 10 moich kolezanek tez bywala, bardzo pomocna osoba.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z Gdyni? Podpowie jakaś miła dusza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi sie ze chodzi Ci o pania Anie Molende? Jesli tak, to ja tez ja bardzo polecam, bardzo mila i kompetentna babka. Byla u mnie dwa razy przed porodem i az szesc razy po porodzie. Za kazdym razem moglam liczyc na jej pomoc, odpowiedziala na wszystkie moje pytania i rozwiala watpliwosci. Na wizytach po porodzie zawsze wazyla moje dziecko. Ogolnie widac ze lubi swoja prace i bardzo sie do niej przyklada :) Moim zdaniem ma duza wiedze i jest na biezaco. Jesli bede kiedys kolejny raz w ciazy to na pewno tez sie do niej zglosze :) Jej numer telefonu znalazlam gdzies na tym forum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy ma Pani namiary do Anny Moledy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej NIE !
Na patronaz przychodzi z torebka z kazara zamiast wagi ! Nigdy nie zawazyla mojego dziecka. Kaze podac smoczek zeby dziecko nie wisiało na mamie ...wlaczyc radio i zostawic dziecko w lozeczku zeby sie przyzwyczajalo do halasu i trybu dzien i noc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie Pani Frej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam, niechcący wcisnęłam 'czerwoną łapkę '. Potwierdzam-Pani Kasia to cudowna położna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też poproszę o polecenie położnej - Gdańsk.
Nie mam pojęcia gdzie szukać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam położną rodzinną mgr Reginę Dwulit Swiadczy usługi na NFZ która jest również doradcą laktacyjnym ii edukuję ciężarne od 22tyg. ciąży w Gdańsku ul Trakt św. Wojciecha 22 tel .604299336 (http://www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja również chodziłam do szkoły rodzenia Regina (http://www.szkolarodzeniaregina.cba.pl tel. nie pamiętam .Gdańsk Trakt Św. Wojciecha 22 Pani Regina pilnie przyjeżdża na wszystkie sześc patronaży a przy tym pomaga w laktacji polecam z całego serca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

numer telefonu nam już podałaś wyżej, pisząc jako Ola
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry