Widok

Polska i Polacy

Czym jest Polska ?
Jest państwem, państwem polskim.
Kim jest Polak ?
Jest panem, a Polka panią.
Polak jest więc panem, a Polka panią.
Kto panował w Polsce, przez kilka stuleci ?
Demokracja, z wybranym demokratycznie monarchą na czele.
Komu jest wierna Polska ?
Panu, i nie ma Polak żadnego innego pana nad sobą poza Panem, tym Jedynym.

Czy to jest tylko taka gra słów, taka przypadkowa semantyczna zbieżność ?
Nie, to jest kultura, fundament na którym opietra się polska kultura.
Parę miesięcy temu Kaczyński trafnie zahaczył o ten wątek, i jaki wtedy powstał rwetes pośród marnych ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polska to mój ukochany kraj. Tutaj się urodziłam, tutaj żyję, pracuję i nie zamierzam stąd wyjeżdżać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wywody matołka nie są bzdurami a jak ktoś mowi "dość" to sie juz nie podoba.
To kolejny, który przyjaciol kiedys na forum szukal i organizowal jakies spotkania zapoznawcze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, masz rację - to co pisze prawdziwy polak to nie są bzdury. Kolejny z tej grupy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz będziesz tymi bzdurami zaśmiał wszystkie wątki na HP?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

TRÓJMIEJSKI KODEKS LUDZI DOBRYCH (ŚWIATŁYCH) I GORSZEGO SORTU (CIEMNOGRÓD)

Ludzie dobrzy (światli):
- nie czytają "Polityki"
- nie oglądają TVN, Polsat
- słuchają radio Maryja
- oglądają tv TRWAM
- oglądają TVP1 i 2
- nie mają dużych mieszkań ani domów, nie kupują nowych samochodów
- mieszkają w wynajętych pokojach / kawalerkach, jeżdzą autami do 10.000 zł, typu Matiz
UWAGA TU POPRAWKA – ludzie światli w ogóle nie kupują samochodów – jeżdżą tramwajami!!!
- nienawidzą ludzi gorszego sortu
- nie nawidzą UE
- ubierają się w lumpach lub Pepco
- są nową rodzącą się patriotyczną elitą na której czele stoi prezes i ojciec dyrektor (wzory cnót wszelkich)
- urodzili się w PRL-u ale nie są sierotami po PRL-u

Polacy gorszego sortu (ciemnogród):
- czytają "Politykę"
- oglądają różne kanały telewizyjne
- nie oglądają tv TRWAM
- nie oglądają TVP 1 i 2
- nie słuchają radia Maryja
- dorobili się pieniędzy --> co w 100% oznacza, że są złodziejami
- mają domy, duże mieszkania
- kupują samochody w salonach, w tym auta od segmentu D w górę
- cenią UE
- my mieszkańcy Trójmiasta jesteśmy odpowiedzialni za mafię w Warszawie
- jesteśmy wszyscy odpowiedzialni za Amber Gold
- kupujemy ubrania marek typu Hugo Boss, Armani, Lacoste
- zostaliśmy przywiezieni do Polski na ruskich statkach
- urodziliśmy się w czasach PRL-u i jesteśmy sierotami po PRL-u

Powyższe zestawienie przygotował mój idol, prawdziwy Polak, prawdziwy patriota, wyznawca prawdy ojca dyrektora, która jest jedyną słuszną.
Mistrzu, co dopisać jeszcze do listy???
Ta lista będzie twoim testamentem dla przyszłych pokoleń prawdziwych patriotów!
Mistrzu ucz nas!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aczkolwiek taki widoczek jest memu sercu o niebo milszy....

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kumpel mi opowiadał.. nie wiem, czy to prawda:
Na jakiejś imprezie chcieli coś dopiec, ale im piekarnik nie działał. To kolega, Żyd z pochodzenia, zagłebił się w niego i zaczął dłubać przy dyszach. Kiedy zaczęło walić gazem tak, że kumple otworzyli wszystko co było możliwe na oścież (zima była), ten dłubiący wydobył z siebie tekst:
- Wam k.. zimno...a ja tu sport narodowy uprawiam! ;:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gazuję lewaków w piekarniku, to nie zawsze mam czas na Forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

A gdzie nasz naczelny forumowy faszysta sadyl?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierdoły jakieś, skończ pisać takie bzdury ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Katechizm ? Nie, aż takich ambicji nie mam. To po prostu refleksje pomarszowe. Na Marszu było to widać, wziąłem i przepisałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Po-Lach (Prokosz/Na(r)kosz-Warmisz) i tylko u nich panowanie.-231-188 p.n.e.?
Lach------ok 9 władców polskich-lechickich..zanotowanych...to imie jednego z protoplastow-LECHISTANU
Wegrzy nie mowia na nas Polen ,Poland tylko------ LENGYELORSZAG.....LENGYEL--od
Lędzianie--słowianskie plemie..zam.obecne pogranicze Polski i Ukrainy
staroruska nazwa---LĘCH .LACH

wiec nie tylko Polanie

a Kaczynski gado ..gado i spi
a wróg u drzwi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedyś katechizmy były tak konstruowane. Pytanie-odpowiedź. Lubię te stare katechizmy. Tworzysz katechizm łowcy?

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry