Widok

Polski oddział Kościoła Katolickiego to organizacja terrorystyczna.

W przypadku polskiego oddziału Organizacji Kościoła Katolickiego mamy do czynienia z organizacją terrorystyczną, której celem jest narażenie na śmierć lub chorobę masowych grup ludności.
Czy służby państwa jeszcze funkcjonują, współpracują z terrorystami czy może po prostu boja się ?

W Polsce zamykane są szkoły, kina, uniwersytety, a tymczasem :

Drodzy Diecezjanie,

13 marca, będziemy świętować 6. rocznicę wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. W tym dniu odbędą się również obchody setnej rocznicy pierwszego zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu Polski oraz stulecia przywrócenia relacji dyplomatycznych między Stolicą Apostolską i Polską.

Z tej okazji w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna z udziałem Episkopatu Polski w intencji Jego Świątobliwości Papieża Franciszka, której będzie przewodniczył Jego Eminencja Kardynał Pietro Parolin, Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej.

Zachęcam wszystkich Naszych Diecezjan, kapłanów diecezjalnych i zakonnych, osoby życia konsekrowanego, ruchy katolickie, grupy i wspólnoty parafialne do wzięcia udziału we wspólnym dziękczynieniu w Świątyni Opatrzności Bożej, 13 marca o godz. 17.30.

Z pasterskim błogosławieństwem

Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski

Pełen tekst tu : https://diecezja.waw.pl/6314
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jesli jestes takim "zwolennikiem" kościoła, to powinieneś sie cieszyć a nie smucić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pan Andrzej Dzięga, w polskim oddziale Organizacji Kościoła Katolickiego odpowiadający za tzw. biskupstwo szczecińsko-kamieńskie namawia do działań zmierzających do zagłady na wielka skale :

(...) Kusiciel doskonale wie, jak cierpliwie osłabiać tę naszą bliskość i jedność z Panem. Zaczyna nieraz od drobnych spraw. Trzeba mu powtarzać: idź precz, szatanie. Szatan jest bezradny wobec takiego wyrazistego i jednoznacznego człowieczego świadectwa wiary. On się tego wręcz panicznie boi. Nie bez podstawy mówi się, że ktoś się czegoś boi, jak diabeł święconej wody. (...) Nie lękajcie się sięgać z wiarą po wodę święconą. Nie lękajcie się świątyni. Nie lękajcie się Kościoła

(...) Proszę jednak wszystkich Was jeśli nie zachodzą okoliczności rzeczywiście nadzwyczajne nie proście o Komunię Świętą na rękę, chociaż formalnie macie w Kościele takie prawo.

Panie Andrzeju Dziega, Panie Stanisławie Gądecki, Panie Romualdzie Kamiński, puknijcie się wy w łeb !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pan ksiądz Roman Kneblewski to przedstawiciel terrorystycznej organizacji kościoła katolickiego w Polsce, który dąży do spowodowania zagłady na masową skalę.

"Kochani, nie zawiedliście. Nie daliście się ogłupić, zastraszyć, nie poddaliście się psychozie i nie popadliście w histerię"

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25812847,bydgoski-ksiadz-dziekuje-za-udzial-we-mszy-nie-daliscie-sie.html#s=BoxOpLink
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

- Czy ktokolwiek mógłby mi wskazać w Biblii, w oryginale, nie w przekładach, gdzie jest wymienione słowo kościół?

Będę wdzięczny...

Przy okazji może poproszę jeszcze o wskazanie, gdzie występuje słowo chrzest..
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry