Pub Polskie Kino

Puby

Gdańsk, Szeroka 97

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ice hockey - ocena nowy temat Jeden z najlepszych ... Shoty chyba najlepsze w Gdańsku Obsługa bardzo miła...
~ice hockey
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 lipca 2024

Sim - ocena Wszystko jak zwykle ok
~Sim
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Maciej - opinia Miła atmosfera,duży wybór, dobra lokalizacja.Polecam to miejsce.
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2023

dom - opinia wątek zamknięty swietny lokal na posiadowke, przystepne ceny, przepyszne nalewki, nie...
~dom
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Dla mnie najlepsza obsługa wątek zamknięty Chętni do opowiadania drinków i piwek ! Z całego serca polecam
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Rewelacja wątek zamknięty rewelacyjny lokal. Obsługa świetna , alkohole w dobrych cenach , klimat...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo miły lokal z wyjątkowym wystrojem. Miła obsługa, pyszne nalewki,...
~Warszawiak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

o co chodzi z cenami? wątek zamknięty Zastanawia mnie jedna sprawa. Wielokrotnie byłam w Polskim Kinie ze...
~Kasia
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Ochroniarz psuje calosc wątek zamknięty Nie moge narzekac na menu. Tatar smaczny. Ale ochroniarz przepychajacy mnie...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Ogólnie dobrze. wątek zamknięty Miejsce samo w sobie w porządku, ale ochroniarz odnoszący się wulgarnym...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

brak możliwości płacenia kartą wątek zamknięty Już w każdym miejscu można zapłacić kartą. Tam takiej możliwości nie ma....
~just19991a
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Zakąski z dodatkami ;) wątek zamknięty (...) Generalnie 2 tosty z szynką i serem za 8zł to przesada. Lepsze jadam w...
~Koliberek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Beznadziejna obsluga wątek zamknięty Pani od sprzątania bardzo niemiła. Pan ochroniarz uważa sie za Boga. Oprócz...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

nie za ciekawie wątek zamknięty jedzenie i alkohol, jak w każdym tego typu bistro ok, plus za nalewki domowej...
~monia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Sylwester w Polskim Kinie wątek zamknięty Byliśmy grupą znajomych w Pubie Polskie Kino na Sylwestra. Impreza do bani,...
~Maiusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

straszliwy wystrój wątek zamknięty Okropne malowidła, okropne portrety na suficie, malunki pod barem jak z...
~dsghdfsgh
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Klimat wątek zamknięty Kiedyś jeden z moich ulubionych lokali, obecnie staram się nie pojawiać....
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

DLA MNIE BOMBA!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Byłem spróbowałem i jest ok. Fajne miejsce, bardzo dużo różnych alkoholi,...
~Maniek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

niron - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny pub, jeden z lepszych w gdańsku. Ciekawy klimat. Szkoda, że jest...
~niron
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Muza wątek zamknięty Muza monotonna jak widok pola uprawnego z lotu ptaka a nawet gorzej
~Agent iwans
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry