Widok

Pomimo kilku niedogodności serdecznie polecam!!!

Go auto jest bardzo dobrą szkołą. Wykłady z panem Wojtkiem są samą przyjemnością. Super jest słuchać i patrzeć na ludzi, którzy robią coś pasją i zaangażowaniem. P. Wojtek całkowicie oddaje się swojej szkółce i kursantom i to widać! Sprawy z biurem są naprawdę szybko załatwiane. Jeżeli chodzi natomiast o praktykę to jest parę spraw, które były niedopracowane. Praktykę miałem z panem P. C. Generalnie pan P. miał dużo wolnych terminów, więc jazdy nie ciągnęły się miesiącami i to na wielki plus. Raz zdarzyło się, że instruktor nie przyjechał w umówione miejsce, ale zostało to wyjaśnione i było wynikiem pomyłki. To co od pierwszych jazd rzuca się w oczy to to, że p. P. notorycznie wyrzuca śmieci po śniadaniu przez okno, co nie powinno mieć miejsca. Pan P. jest generalnie bardzo miły i jazdy z nim były przyjemne. Jeździliśmy po miejscach, które pomogły zdać mi egzamin. Jednak jeśli chodzi o jazdę po łuku na placu manewrowym to hm... Uważam, że sposób w jaki pan P. uczy to robić jest nie do końca poprawny. Pan P. uczy robić łuk wg słupków, co nie zawsze się udaje i w moim przypadku poskutkowało 2 niezdanymi egzaminami, więc musiałem wykupić godziny w innej szkółce i zdałem za 3 razem.
Moja ocena
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Panie Kursancie :), bo nie znamy imienia, z jednej strony bardzo dziękujemy za pozytywne rekomendacje, z drugiej widzimy, że mamy trochę do poprawy. Zawsze o tym mówimy, że mimo dobrych opinii chcemy dbać o nasz rozwój. Jest nam bardzo przykro, jeśli chodzi o śmiecenie – to jest nam po prostu głupio, zwłaszcza, że sami jako właściciele zwracamy na to uwagę. Chcemy, by wszyscy instruktorzy postępowali ok, dlatego chcemy porozmawiać o tym z instruktorem, by uwrażliwić Go w zakresie dbania o środowisko. Nie chcemy wypowiadać się o jeździe, żałujemy, że nie mieliśmy szansy dowiedzieć się o tej niedogodności w czasie kursu – czasem zmiana instruktora na parę godzin zmienia optykę osoby uczącej się, „odblokowuje” ją i pozwala przejść przez trudny do wykonania manewr. Niemniej dziękujemy za wszystkie uwagi i wierzymy, że pozwolą nam poprawić, to co w nie zagrało. Powodzenia za kółkiem i do zobaczenia na drodze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry