Widok

Pomoc - Zbiórka - Przyjmę

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Witam Serdecznie ,
Jestem nową mieszkanką Trójmiasta . Niedawno się wprowadziłam i zaczęłam prace w Gdańsku .
Sama przeprowadzka sporo mnie wyniosła , gdyż jestem młodą 20 letnią osobą i z racji wieku i doświadczenia nie zarabiam dużo :) nadal też się uczę :)

Piszę z prośbą , czy miał by ktoś z Państwa na oddanie sztućce , garnki ,naczynia , art. gospodarcze zbędne Państwu . Mogą być też ciuszki xs , s damskie :) . Dużo osób często ma na zbyciu lub zawadzają a ja z chęcią je wykorzystam w mieszkaniu .
Nie stać mnie niestety na zakup nowych a mieszkanie które wynajęłam niestety posiada tylko meble kuchenne i sofę do spania .
Gdyby znalazły się jakiekolwiek zbędę artykułu proszę serdecznie o zostawienie numeru tel. bądź emaila :) z miłą chęcią się odezwę i odwdzięcze chodź by czekoladą :)

Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję za każdą pomoc :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz na suwaczki.
Większa szansa odzewu, szczególnie w kwestii ciuchów.
No i dobrze by było, jakbyś dała jakis namiar do siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdzaj tu ogłoszenia z serii "oddam za darmo" i tak samo na olx. Przy pewnej dozie szczęścia możesz się wyposażyć za darmo i z czasem zacząć wymieniać rzeczy na takie, które chcesz, które Ci się podobają i których potrzebujesz. Po prostu - szukaj!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olx ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

do góry