Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mario7777 - opinia wątek zamknięty Cześć odswierzę troche temat. Czasy się trochę zmieniły za wiele czytać dziś...
~Mario7777
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

Nie życzę nikomo potrzeby skorzystania z usług. wątek zamknięty Nie życzę nikomu potrzeby holowania, ale jak trzeba to gorąco polecam....
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Profesjonalna pomoc drogowa wątek zamknięty Pomoc drogowa jakiej szukałem. Laweta szybko przyjechała na miejsce i...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Zdecydowanie polecam.
~Cezary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Uratowany! wątek zamknięty Wyjatkowo fachowa, młla, profesjonalna, rzetelna, szybka i bezstresowa...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Punktualnie, miło, fachowo - serdecznie polecam. Jeżeli kiedykolwiek jeszcze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Solidna pomoc drogowa wątek zamknięty Rozbilam swój samochód, Pan Mateusz przyjechał błyskawicznie, oprócz...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Profesjonalna pomoc drogowa wątek zamknięty Z pomocą drogową BUBI współpracujemy od dawna. Jesteśmy warsztatem...
~Warsztat Samochodowy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Tanio solidnie i bardzo przyjemnie wątek zamknięty Pan BUBI bardzo miły, usługę wykonał solidnie i tanio. Gorąco polecam takich...
~Matek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Współczynnik jakości do ceny - najwyższy jaki widziałem wątek zamknięty Dzisiaj właściciel wiózł mój samochód do warsztatu z drogi. Umówiliśmy się na...
~mąki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

100% polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona że skontaktowałam się z panem Mateuszem. Był jedynym...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry