Widok

Pomoc na Kwarantannie

Witam czy znajdą się tutaj dobrzy ludzie i pomogą mi jestem na kwarantannie. Osiedle Złota Karczma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, może spróbuj zadzwonić na policję/sanepid I im wyjaśnić swój problem, może pomogą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czym problem, czego nie masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skończyło mi się jedzenie i woda pitna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedzenie i podstawowe produkty chemii domowej możesz zamówić z dowozem do domu w e-tesco http://www.tesco.pl Płacisz kartą online, zamawiasz wersję z zapakowaniem w torby, chłopaki przyjeżdżają, zostawiają pod drzwiami, a ty spokojnie zabierasz sprzed drzwi. Generalnie działa to dość dobrze, ale zdarza się, że niektórych produktów nie ma. Stąd np. zamiast zamówić 6 śmietan firmy X, lepiej zamówić 2 firmy X i 2 firmy Y i 2 firmy Z. Dodatkowo kłopotliwe są tzw. zamienniki. Tesco jeśli czegoś nie ma zamienia jedne produkty na drugie. Czasem działa to bardzo dobrze, ale czasem wyjątkowo kopią. Pewnie zależy kto obsługuje zamówienie. Zdarzają się arcyciekawe zamienniki, np. ktoś zamiast cukierków czekoladowych dostał biszkopty, albo zamiana cukru waniliowego na proszek do pieczenia. Jeśli nie chcesz zamian (wg bliżej nieokreślonych zasad tesco), możesz wpisać w komentarzu do dostawy bez zamienników, ale wówczas ryzykujesz, że nic nie dostaniesz z danego produktu. Moim zdaniem najlepszą opcją jest wybór bez zamienników i wpisanie 2-3 tych samych produktów różnych firm zamiast jednej firmy w większej ilości. Wtedy zawsze coś będzie. (Nie wiem czemu tesco na bieżąco nie może aktualizować dostępności produktów ze stroną www, ale niestety to ich przerasta). Dodatkowo zdarza im się dostarczyć produkty, z krótką datą ważności. I tu podobnie produkty 2-3 firm dają możliwość ich posortowania wg daty ważności i spożywania od tych z najkrótszą. Jak zamówisz wszystko jednej firmy, a dadzą np. 5 dni ważności, to potem nagle zostajesz z dużą liczą produktów po dacie ważności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Grupa na fb widzialna ręka. Najlepiej tu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nic nie masz https://m.trojmiasto.pl/forum/Falszywe-testy-na-koronowirusa-prawda-o-testach-t957789,1,140.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Zlotej Karczmie jest dobra woda pitna w kranie. Bys musial wymyslec cos lepszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przebywam na dzialkach ogrodniczych tutaj nie ma wody pitnej juz się o tym przekonałem policja i mops ma mnie gdzieś sąsiad cicha koszyka Czas coś przyniesie ale dzięki temu wiem ze 3/4 społeczeństwa to kurky
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry