Widok

Pomoc w poszukiwaniach pracy...:)

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny moze pomozecie i podpowiecie jeszcze jakis pomysl gdzie moge szukac pracy...
generalnie przejrzalam wszystkie serwisy z praca no i pocucha totalna... rozeslalam z 60 cv... ale w sumie nie znalazlam nic co by mnie porwalo...
skonczylam administracje dzienna, 30 wrzesnia sie bronie no i od pazdziernika chce zaczac prace.


image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przede wszystkim internet, oprócz tego anonse, no i wśród znajomych, można tez po prostu do prywatnych firm powysyłać cv, ja tak robię, że wchodzę na stronę jakieś firmy na terenie trójmiasta i wysyłam na maila, a może akurat będą kogoś potrzebować :)...
ja szukam od maja, mam wykształcenie i doświadczenie zawodowe i jak narazie tysiące cv wysłanych i cisza :(
życzę powodzenia :)
image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buuu to mnie podlamalas niezapominajka!!
dzieki za rade:) w sumie tez tak robie ale juz mi pomyslow zabraklo:) chyba wejde na yellow pages i bede wysylac jak leci:D

a powiedz mi wogole nie dostajesz odpowiedzi? bo ja juz sie w sumie na 1 interview umowilam... ale to w banku:/ jak dla mnie to bedzie ostatecznosc bo przy malym dziecku praca od 10-18 jak dla mnie ejst nie do przyjecia:(((
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostaje odpowiedzi, zostałam zaproszona na kilka rozmów, ale chyba za dużo kandydatów jest :), a w wielu wypadkach miałam wrażenie jakby już dawno Ktoś był na dane miejsce, ja do tej pory szukałam pracy w okraniczonym zakresie tzn. albo związanej z moim wykształceniem, albo z doświadczeniem, niestety takiej jak narazie nie znalazłam i juz teraz jestem zmuszona patrzeć na wszystkie oferty, no a jak stracę status bezrobotnej i zostanę bez ubezpieczenia zdrowotnego to chyba wezmę już cokolwiek chociaz na jakiś czas, dopóki nie znajdę czegoś lepszego.
image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehh to jest najgorsze wlasnie ze pewnie wiekszosc etatow zajmuja i tak znajomi. ja musze sie za to wziasc na dobre nie chce sie rejestrowac jako bezrobotna :((
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w urzędzie pracy za wiele do zaoferowania nie mają :(, nie dostałam od nich przez 3 miesiące żdnej konkretnej oferty pracy, no oprócz półrocznego stażu za 670zł, 8h/dziennie od pn do pt, na co ja napewno sie nie zgodzę, dlatego też szukam jakiejkolwiek pracy już teraz, bo jak nie przyjmę skierowania na staż to tracę status bezrobotnej, bo to oznacza, że nie przyjęłam ich oferty pracy :/
Życzę Ci, abyś jak najszybciej pracę znalazła i to taką, którą da się pogodzić z domowymi obowiązkami i opieką nad dzieckiem :)
image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dziekuje...:) jeszcze mnie poszukiwania niani czekaja...
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Risika a gdzie mieszkasz? W jakim rejonie chciałabyś pracować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej w Gdyni :] ale szczerze mowiac to nawet Gdansk moze byc. :)
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak cos usłyszę to dam znać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Biedronka ul. Bema (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry