Widok

Pomoc z meblami

Witam, ostatnio pomyślałem o przemeblowania mojego mieszkania ale sam do końca nie mam pomysłu a chciałbym coś wyszukanego. Znacie może jakiś sklep bądź firmę, która mogłaby spełnić moje oczekiwania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firme p.mirka i p. Ani projektowali i wykonywali mebelki przerabiali otwarci na nietypowe zlecenia(byli z polrcenia znajomych) tel. Chyba jeśli sie nie myle539339149
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

słabo wyszła to kryptoreklama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni wydają się całkiem ok https://malodesign.pl/. Myślicie , że warto się do nich odezwać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklepu, który wymieniłeś nie znam, bardzo ładnie wyglądają mebelki. Tylko cena trochę, no i nie wiem, czy się nie bolisz kupć bezpośrednio przez internet, bez oglądania tych mebli. Z szaf to mogę polecić na wymiar Indeco Wybrzeże, miesiąc temu stawiali u mnie i jestem zadowolona bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może standardowo ikea ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

Przeprowadzka do UK - szukam firmy do przeprowadzki (4 odpowiedzi)

Czy macie jakąś sprawdzoną firmę lub prywatną osobę ,która zajmuję się przeprowadzkami z Polski...

do góry