Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grazyna - opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentny, uprzejmy i niezwodny fachowiec. Polecam gorąco.
~Grazyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2020

Szecherezada wątek zamknięty Polecam usługi Pana Michała. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, dbający...
~Mariola Olejniczak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Polecam : wątek zamknięty Super pomoc. Mój komputer padł, pan Michał przyjechał, zdiagnozował,...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Rewelacja wątek zamknięty Dziś ponownie skorzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Pan...
~magdalith
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

ocena firmy wątek zamknięty Naprawy bardzo wszechstronne,wykonene solidnie,profesjonalnie.Usługa szybka....
~Mirosław Łopaciński
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Profesjonalizm i miłą atmosfera wątek zamknięty Z usług tej firmy korzystam od kilku lat. Zawsze mogę liczyć na szybką i...
~magdalith
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

szybko i tanio wątek zamknięty Bardzo fachowo, korzystam już od dłuższego czasu z usług firmy Pomoc24 i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Polecam!! wątek zamknięty Miałam ogromne problemy z moim laptopem, działał bardzo wolno, cały czas się...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Z usług Pomocy 24 korzystałam kilkakrotnie. Pan Kuptz pomagał mi m.in. w...
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Kontakt do Pana Michała otrzymałem od znajomego który już kilkukrotnie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Niepoważna firma wątek zamknięty Niestety, mimo wcześniejszego korzystania z pomocy24, dziś mogę powiedzieć,że...
~Aneta Ostrowska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry