Widok

Pomocy!- kwaśny zapach po malowaniu

Może ktoś doświadczył czegos podobnego i doradzi jak bez zdrapywania i zmywania pozbyć się tego SMRODU. Niestety wg mnie to wręcz smród-obrzydliwie kwaśny zapach. Mąż pomalował ściany-farba była chyba stara...? Nie wiem co zrobic ;/
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nie czuł przy malowaniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zagruntuj i pomaluj jeszcze dwa razy ale dobrą farbą bedzie ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy czuł czy nie czuł... :( ja poczułam to zaraz po malowaniu a nawet w trakcie-została jedna ściana...nie wiem czy te ściany jeszcze przyjmą cokolwiek...pod spodem "cudowny dulux" na to dwie warstwy tej farby i teraz jeszcze dwie? Mąż wyjechał na 3 tyg... ;/ muszę jakoś ogarnąć temat bo od niego usłyszałam " Nie no co Ty to się wywietrzy ale jak nie to zamalujemy" ehe już to widzę-remont przed świętami...;/
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam ten sam problem. Mozna zapytać jak sobie Pani z tym poradziła? Kurcze Ci faceci..ja tez czulam ze z farba jest cos nie tak..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jaka podłoga do mieszkania? (43 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Jakie schody? - co polecacie (53 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

łazienki remont (37 odpowiedzi)

czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto kłaść kafelki na dużej...

do góry