Widok

Pomocy!!!

Właśnie pomalowałam płytki w łazience farbą do tego przeznaczoną firmy 3v3 osobną do ścian i podłogi. Niestety mimo załączonego do niej utwardzacza i ponad 12 godzinach (jak podaje producent do całkowitego wyschniecia) farba daje się zdradzać paznokciem. Płytki były umyte i odtluszczone. Co robić? Macie jakiś sposób na uratowanie tej łazienki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczekaj. Całkowite utrwardzenie może potrwać kilka dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mi sie wydaje, ze bedzie dobrze. My wyjechalismy na weekend, i przez tyle czasu sie utwardzalo (taka sama farba jak wymieniasz, wersja do kafelkow na scianie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dałaś podkład?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka farba wymaga czasu na dokładne wyschnięcie, też się martwiłem bo mam na jednej ścianie tylko płytki i je pomalowałem wcześniej specjalną farbą a resztę ścian następnego dnia farbą do łazienki dulux easycare i ta po dwóch godzinach była suchutka a te płytki 3 dni w sumie się jeszcze miejscami lepiły. Na szczęście po tych 3 dniach już było po problemie ale i tak te gładkie ściany mi się bardziej podobają, w ogóle nie lubię płytek w łazience.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jakie ogrzewanie domu? (93 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

Rejkojmia i ubezpieczenie (3 odpowiedzi)

Witam , pół roku temu kupiłem mieszkanie i wychodzi mi wilgoć. Izolacja fundamentu jest źle...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

do góry