Widok

Pomogę uzyskać dopłatę do odszkodowania z OC i AC

Żabianka Temat dostępny też na forum:
Pomogę uzyskać dopłatę do odszkodowania z OC i AC .Sprawa wygląda tak / masz stłuczkę ,kolizję ,wpadek ,twoje auto jest poszkodowane , przyjeżdża rzeczoznawca robi wycenę ,kosztorys ,ubezpieczyciel sprawcy przesyła Ci kwotę na konto / i zazwyczaj ta kwota jest znacznie zaniżona .Jestem w stanie wyliczyć o ile ta wycena jest zaniżona i ile można uzyskać dopłaty do tej szkody ,moja wycena nic cię nie kosztuje .Potrzebuję tylko kosztorys z ubezpieczalni ,robię wycenę i przedstawiam Ci ofertę dopłaty czy z tego skorzystasz czy nie ,to już zależy od Ciebie.
mój adres sambor@odzyskamyodszkodowanie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brał ktoś taką dopłatę do odszkodowania za auto z EuCO? Widzę na stronie, że też to mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry