Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjentkaa - opinia Lekarze w porządku, zaangazowani . Pielęgniarki często mylą leki i podają...
~Pacjentkaa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 lipca 2023

Ewa - opinia W czerwcu 2023 byłam pacjentką Szpitala - Oddz. II dla dorosłych. Serdecznie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 lipca 2023

profesjonalna obsługa wątek zamknięty Bardzo dokładnie badają, zrobili mi dużo badań, lekarz prowadzący bardzo...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2019

osrodek przyjazny dla pacjenta wątek zamknięty PCR ośrodek przyjazny dla pacjenta, bardzo dobra, miła obsługa - życzliwe...
~pacjent z 30 letnim stażem
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Dyskopatia zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Jestem w trakcie rehabilitacji w tym szpitalu, po pierwszym tygodniu czuje...
~messi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Jeśli chodzi o osteoporozę - stanowcze NIE !!! wątek zamknięty Badanie przeprowadzone w niemiłej atmosferze. Zero wytłumaczenia. Odniosłem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Fajnieł wątek zamknięty Bardzo pozytywna zarowno dla lekarza i glownie pan pielegniarek oraz...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Podziękowanie dla przemiłych rechabilitantek wątek zamknięty Serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę dla rehabilitantek Urbańskiej...
~Brzezińska Henryka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

ocena pracy oddziąlu reumatologii szpitala wątek zamknięty W miesiącu wrześniu br skierowany, trafną diagnozą, przez Panią dr...
~Andrzej Szelest
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Tragiczny poziom i nic więcej wątek zamknięty Poza zadufaniem lekarzy i traktowaniem pacjentów jako zło konieczne niczego,...
~Joanna
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 grudnia 2014

Tragedia wątek zamknięty Nie wierzę,że to jest szpital, tym powinien zająć się sanepid - bród smród i...
~Bernadeta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 maja 2012

musli - opinia wątek zamknięty spędziłam w tym szpitalu prawie 2 tygodnie, to był mój pierwszy pobyt w...
~musli
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Postawili mnie na nogi! wątek zamknięty Po poważnej traumie kręgosłupa i odbyciu niefortunnej "pseudo-kuracji" w...
~dyskopatia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

13

wątków

do góry