Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KCS - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb oraz...
~KCS
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2021

super dieta - super efekt wątek zamknięty Goraco polecam, bardzo miła i fachowa obsługa. Indywidualna dieta dopasowana...
~bogusia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Polecam!!!!!!! wątek zamknięty Do poradni trafiłam z nieco odmiennym problemem niż większość klientów, a...
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Weronikę, wszystkim pragnącym zgubić nadprogramowe...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Witam Chciałbym podziękować Pani Weronice za to, że mnie ubyło, założenie...
~Darek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Super współpraca wątek zamknięty Współpraca na 6+, indywidualne podejście do klienta. Dieta zawsze super...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Fachowa usługa za dobrą cenę
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Waga w dół wątek zamknięty Pani dietetyk bardzo kompetentna i wnikliwa. Po przeprowadzonym wywiadzie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Zdrowe jedzenie - dieta wątek zamknięty Pani Weronika posiada wiedzę na temat zdrowego odżywiania i jeśli ktoś ma...
~MM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Pomimo początkowego sceptycyzmu efekty mówią same za siebie. W miłej...
~K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

warto wątek zamknięty Dietetyczka miła i kompetentna. Korzystałam z psychodchudzania. Nie miałam...
~Olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

moja opnia wątek zamknięty Zdecydowanie jestem na tak , efekt utrzymuje się pomimo że nie chodze już na...
~kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Dieta4You - to jest to !!! wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa.Ceny przystępne. Ułożona dieta bardzo mi...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Super Dieta!!! wątek zamknięty Polecam każdemu!!! Szybka fachowa pomoc w osiągnięciu celu ;))) Różnorodność...
~Hania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Dieta na 6 z plusem wątek zamknięty Witam. Polecam serdecznie skorystanie z usług. Jeżeli chcecie zgubić zbędne...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2012

POLECAM PANIĄ DIETETYK wątek zamknięty MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA, RZETELNE PORADY, BARDZO SMACZNE I UROZMAICONE...
~ANNA CYMAN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

Satysfakcja 100% wątek zamknięty Dieta przygotowana dokładnie pod moje "lubie" i "nie lubię". Rezultat...
~R.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo dobry dietetyk. Wcześniej stosowałam rózne diety z miernym rezultatem....
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

super dietetyk wątek zamknięty Pani dietetyk ma duże doświadczenie, 100% profesjonalistka do tego...
~monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

Super dietetyk, 100% pozytyw. wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, rezultaty widoczne:)
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry