Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lucyna - opinia wątek zamknięty Przyszłam po pomoc do gabinetu Pani Dominiki po przebytej boleriozie i...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

deltA - opinia wątek zamknięty DROGO !!! za wizytę 500zł , która jest co 2 tygodnie , rachunek jest prosty
~deltA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Wojtek Joński - opinia wątek zamknięty Smacznie, pożywnie i skutecznie. Obniżyłem cholesterol, ciśnienie krwi i wagę...
~Wojtek Joński
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Do Pani Dominiki poszłam jako 22 latka z nadwagą i kompleksami, bez nadziei...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2021

Zuzia Garcia - opinia wątek zamknięty Zanim trafiłam do GR-Med, bardzo długo męczyłam się z nadwagą...
~Zuzia Garcia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2020

Przemek P - opinia wątek zamknięty Bardzo wnikliwa analiza problemu, wszystko dokładnie wyjaśnione i omówione....
~Przemek P
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Małgosia - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona , wreszcie dieta ma objętość talerza a nie 3 okruszki i...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Poradnia Dietetyki Medycznej wątek zamknięty Goraco goraco polecam. Najlepsza poradnia z jaka kiledykolwiek sie spotkalam....
~Bozena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

polecam! wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Dominikę Gier. Trafiłam do gr med już bez...
~MariaN
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Świetna, profesjonalna poradnia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Poradni Dietetyki Medycznej. Dietetyk dobrał...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Odczuwałam problemy gastryczne, ostatnio nasilone bardziej, do tego z...
~MagdaA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Warto odwiedzić tą poradnię wątek zamknięty Pani dietetyk ma ogromną wiedzę z zakresu chorób autoimmunologicznych i...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Skuteczna pomoc wątek zamknięty Od lat zmagałem się z dolegliwościami z przewodu pokarmowego, mdłości,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Food Test wątek zamknięty I was fortunate to be referred to Dominika Geir by a good friend. She...
~Shane Floribus
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Profesjonaliści wątek zamknięty Zgłosiłam się z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Byłam już u rożnych lekarzy...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Dobry wybór wątek zamknięty Do Poradni trafiłam z zagrożeniem cukrzycą, z niedoczynnością tarczycy i...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Poradnia Dietetyki Medycznej. Sopot, ul. Smolna wątek zamknięty Nie moglam lepiej trafic ! Jesli juz trzeba sie poddac diecie, to polecam...
~Hanna Jablonska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Fachowa wiedza Dominiki, którą wciąż rozwija przekłada się na efekty kuracji....
~Konrad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Trafiłam do poradni na początku lipca 2015r. Przyznam że podeszłam do tego z...
~kopiko
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Dobry początek wątek zamknięty W czerwcu koleżanka rozpoczęła odchudzanie z Poradnią Dietetyki Medycznej....
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry