Widok

Poradnia Nefrologiczna-Gdańsk

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny wiem że moglabym poszperać w necie i znalazłam różne poradnie w Trójmieście, ale wiem że jak zarzucę wątek, to będę miała sprawdzone informacje.
Mój Mały chorował na urosepsę:(, po badaniach kontrolych wszystko jest ok ale zalecono aby był pod opieką Poradni Nefrologicznej. Może wiecie gdzie, najlepiej w Gdańsku, takowe się znajdują? A może któraś z mam uczęszcza ze swoim maluszkiem do poradni i mogłaby nam coś polecić. Z góry bardzo dziękuję:]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przychodni na Jaśkowej dolinie jest nefrolog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chodzimy do poradni nefrologicznej w Akademii Medycznej do dr Maternika. Polecam:)


image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chodzimy do Poradni Nefrologicznej na Jaskowej Dolinie do dr Kaluzynskiej. Jestem zadowolona, bo na kazdej wizycie dostajemy skierowania na jakies badania np. posiew moczu, usg brzuszka i raz na rok badanie krwi.

ze starszym tez przeszlismy urosepse, ktora byla wynikiem duzego refluxu IV stopnia. teraz nie ma sladu po zadnej chorobie nerek.

z mlodszym tez jestesmy pod stala opieka, bo ma wade wrodzona nerek, takze w tej poradni jestemy juz stalymi "goscmi".

bylismy tez w Akademii Medycznej w Poradni Nefrologicznej, u dr Gockowskiej i tez byalm bardzo zadowolona.
Jak bedziesz miala jakies pytania, to chetnie odpowiem.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też z Małą chodzę do dr. Maternika.
Najpierw zostałyśmy przyjęte w przychodni specjalistycznej w Pruszczu Gdańskim, skąd zaprosił nas do siebie, do GUMedu.
Polecam. Lekarz, który na poważnie wziął dolegliwości mojej córki, zajął się nią od A do Z. Zlecił mnóstwo badań.
Cieszę się, że na Niego trafiłyśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy możesz mi napisać, gdzie w Pruszczu przyjmuje dr Maternik ? NIe mogę nic znaleźć w internecie :( Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam do Poradni Nefrologicznej, AMG, do doktor Schrann, polecam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze do Poradni Nefrologicznej, AMG, do doktor Schrann, polecam. Aczkolwiek terminy oczekiwania koszmarne i zdaża im się przekładać wyznaczone poł roku wczesniej badania ze wzgledu na dyżury lekarzy. Wiec teraz nie wiem czy gdybym mogła cofnąc czas nie zapisałabym nas do Przychodni na Jaskowej Dolinie...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może na Klinicznej w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poradnia Nefrologiczna Akademia Medyczna

Witajcie

Czy tylko ja mam problemy aby dodzwonić się do Akademii Medycznej w godzinach 12.00-14.00. Dzwonię już od paru dni i nikt nie odbiera..

Proszę o wasze podpowiedzi jak to przyspieszyć bo dzieciak się męczy.

Czy to dobry numer: rejestracja do Poradni Nefrologicznej od poniedziałku do piątku pod tel. 58 349-26-31 w godz. 12:00-14:00??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I znowu nic... 2 godziny na słuchawce. Nikt nie odbiera...porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przed chwilą rejestrowalam synka do poradni nefrologicznej pod nr tel 58 727 05 05. To jest ogolny nr do rejestracji i wybiera sie tylko wew. 2 do rejestracji do poradni dzieciecej. Powodzenia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ufffffffffffffffffffff.. dzięki za informację. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brak miejsc w Akademii trzeba dzwonić pod koniec roku żeby udało się na 2017..
Gdzie jeszcze może udać się zapisać dziecko..to chore, żeby chore dziecko miało problem żeby dostać się do lekarza:(

Tylko nie Gdynia..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm rozumiem, że to Wasza pierwsza wizyta? Troche dziwne bo nas bez problemu zarejestrowali, ale my mamy kontynuacje.
Poradnia nefrologiczna powinna być także w szpitalu na polankach.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to nasza pierwsza wizyta. Wcześniej leczyliśmy się prywatnie w Gdyni. Ale nie bardzo odpowiada nam to, ponieważ mija już rok i żadnej poprawy...lekarz nie bardzo się przykłada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś orientuje się jak przyjmuje Poradnia Nefrologiczna w Szpitalu na Polankach?
W jakich dniach, godzinach jest rejestracja? Bo telefonowałem dziś i albo ktoś mnie odrzuca albo informuje, że dziś przyjmuje w tym pomieszczeniu Neurolog, który nie odpowie mi kiedy działa poradnia nefrologiczna? Proszę dzwonić może się uda Panu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rejestracja jest jedna, ogólna dla wszystkich poradni - nr znajdziesz na stronie szpitala. Trzeba być niestety wytrwałym. Jeżeli masz skierowanie i to wasza 1 wizyta to ważne, żeby lekarz wpisał, że to pilne. Inaczej czeka się nawet kilka miesięcy.
Generalnie polecam dr Kałużyńską - chodzę do niej z synkiem już 2 lata.
Acha, nie wiem jakie macie schorzenie, ale przed wizytą dobrze zrobić chociaż badanie ogólne i posiew moczu i poziom kreatyniny. Przyda się też USG układu moczowego. Na kolejne badania dostaniecie już w poradni skierowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez polecam dr Kaluzynska ze szpitala polanki.My na wizytę czekaliśmy ok 2-3 miesiące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry