dr Monika Łukaszewicz

Interniści Diabetolodzy

Gdańsk, Władysława IV 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny specjalista wątek zamknięty Super fachowa diabetolog, szczególnie w skomplikowanych przypadkach jak np....
~Ola
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Podziękowanie za leczenie wątek zamknięty Chciałabym z całego serca podziękować pani doktor za opiekę nad moim ojcem....
~Magdalena z Sopotu
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Najlepszy diabetolog w Trójmieście wątek zamknięty Leczę się u pani doktor juz długo i przyszedł czas na podziękowanie. Jest to...
~Justyna S
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

super diabetolog wątek zamknięty poradnia nowoczesna, komputerowe odczytywanie glukometru i pompy (nareszcie),...
~Lilka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2010

polecam tego diabetologa wątek zamknięty bardzo dobra lekarz, moim skromnym zdaniem numer jeden w trójmieście.
~Żan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2010

Przyłóż do rany wątek zamknięty Miałem różne dolegliwości, na które nie zwracałem uwagi. W końcu jedna...
~Mariusz Z.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

Najlepszy lekarz na świecie !!! wątek zamknięty Wiedza, myślenie, empatia i poczucie humoru !
~Małgorzata Wójcik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

bardzo fajna lekarka wątek zamknięty Jestem zadowolony, bo sie błakałem z problemem drętwień od cukrzycyi....
~Garbatek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

30 kg straciłam i jeszcze stracę... wątek zamknięty Z problemem otyłości mierzę się od urodzenia dziecka. Byłam u wielu...
~Marzena S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

Cukiereczek - opinia wątek zamknięty Poleciła mi ten gabinet małżonka i nie rozczarowałem się. Otrzymałem...
~Cukiereczek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

Wielkie dzięki wątek zamknięty za pomoc i serdeczność, jestem w końcu zdrowa
~Marzena Licheńska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 lipca 2007

Fajna i zgrabna. wątek zamknięty Szybko i bez komplikacji postawiła mnie na nogi, a do tego, fajna, bez...
~Prezes
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

12

wątków

do góry