Widok

Poradnia rodzinna w jeden dzień?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Witam,

wiem, że jest już podobny temat ale dane są tam nie aktualne. Czy macie jakieś namiary na poradnie rodzinną taka, która zrobi to w jeden dzień, gdzieś w trójmieście najlepiej w Gdańsku? Z góry dzięki i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem zainteresowana. Trafiliśmy do poradni w Oliwie, tragedia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy przy parafii Andrzeja Boboli w Gdyni, organizowane w pobliskiej szkole przez Panią Irenę.
Jeden dzień = 4h
Ale nie było źle, słysząc opowieści naszych znajomych włos się jeżył na głowie, natomiast to spotkanie było dość przystępne, a ta kobieta nie jest wyjątkowo "nawiedzona", jednak niektóre jej teksty przeszły do kanonu opowiadanych przez nas anegdot :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, podałabyś namiary? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A masz jakiś namiar na tą Panią Irenę byłbym bardzo wdzięczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukajcie kontaktu do parafii oni Was pokierują.
Ja do niej numer znalazłam tu na forum, ale było to jakiś czas temu więc wiadomo- przepadł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stronie tejże parafii jest informacja, że poradnię prowadzi p. Małgorzata: http://bobola.gdynia.pl/poradnictwo-rodzinne/
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry