Widok

Poradnictwo Gdynia Orłowo

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Witajcie, wybieramy się z narzeczonym na poradnictwo rodzinne w Gdyni Orłowie, w poradni są cztery panie: Pani Barbara Nowak, Pani Bożena Bińkowska, Pani Ewa Wielgus, Pani Dorota Stasik; trudno się nam zdecydować do kogo uderzyć, czy ktoś ma może jakieś doświadczenia w tej kwestii :)? I może kogoś polecić, coś doradzić? Będę wdzięczna za wszelkie informacje. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podłączam się do pytania :) dodam, że wolałabym to zrobić np w formie 1 spotkania zamiast 3 :P ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez bylabym bardzo zainteresowana odbycie tylko 1 spotkania. Wiecie może ile trzeba zapłacić za te spotkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się orientuję to 100 zł. Też jestem za jednym spotkaniem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to idzcie do poradni rodzinnej w nspj na 3 maja do pani justyny, 1 godzinka i zalatwione wszystkie spotkania, 100 zł ta przyjemność kosztuje :) nr tel na stronie parafii :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za polecenie, kiedyś czytałam o tej pani, ale podobno trzeba zrobić poradnictwo w swojej parafii, ktoś wie coś na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno nie trzeba.Ja robiłam w zupełnie innej parafii niż moja.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam wczoraj na poradnictwie u pani Justyny. Bardzo polecam :)
umowilam sie tylko na jedno spotkanie - calosc zajela 1 godzine :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michalina a na który numer dzwoniłaś??Bo ja próbowałam na stacjonarny i nie odebrała Pani, a komórkowy to niby poza zasięgiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komorkowy jest juz nieaktualny. Ja dzwonilam uparcie na stacjonarny.. Za ktoryms razem sie dodzwonilam.. Proponuje dzwonic popoludniami gdyz jest to numer prywatny - domowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok dzięki wielkie za odpowiedź:) A mogę wiedzieć gdzie będziesz/cie chodzić na nauki?? Też do tej samej parafii??
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nauki juz mamy za soba. Chodzilismy do tej samej parafii (na Armii Krajowej). W ostatni wtorek odbyly sie 4-te zajecia, wiec od 8 marca nauki biegna od poczatku.. zaczynaja sie o 18 ale spokojnie mozna przyjsc na 19 i poczekac az sie skoncza..
potem tylko trzeba stanac w kolejce po pieczatke :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wielkie Michalina za informacje, bardzo przydatne:)trzeba się jakoś zapisywać na te nauki??Może tylko jedno z nas przychodzić??chyba zacznę od 8 marca i będzie z głowy:)
Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o namiary na p. Justyne na maila asiasi22@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpinam zapytanie. Czy macie kogoś do polecenia z poradnictwa rodzinnego. Nie zależy mi na czasie tylko na jakość tych zajęć. Będę wdzięczna za wskazówkę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poradnia przy kościele św. Mikołaja w Gdańsku.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry