Widok

Poradnictwo rodzinne Dąbrowa- namiary?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny. Ma może któraś namiary na poradnictow rodzinne na Dąbrowie albo do Pani z Pogórza?
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem zainteresowana namiarami, bo jak czytałam te Panie załatwiaja poradnictwo w jeden dzien a ja innej opcji nie moge miec:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwońcie do biura parafialnego i poproście :) Na pewno Wam dadzą. Ja tam robiłam poradnictwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam numer do pani na Dąbrowie, niestety nie pamiętam nazwiska, ale numer jest pewny: 605 896 064
bardzo sympatyczna, przeprowadzała z nami poradnictwo - w związku z nieobecnością mojego ówczesnego narzeczonego musiałam ją odwiedzić dwa razy (raz sama, raz z narzeczonym), spokojnie w ciągu jednego spotkania może wszystko opowiedzieć
url=http://www.maluchy.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętaj, że za materiały tam się płaci... tylko nie pamiętam ile - chyba 30zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
extra :) bardzo dziękuję !!!!
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli możliwe jest u tej pani przeprowadzenie poradnictwa na jednym spotkaniu bez robienia wykresów itd? Dzięki za namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak :) my tak mieliśmy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś tu pisał, że już tak nie jest, bo ktoś się doczepił do tego:-) Ale widzę, że tak nie jest:-) Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy poradnictwo gdzieś w marcu chyba... Może od tego czasu się cos zmieniło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry