Widok

Porazka Omijac szerokim lukiem

DHL Express Temat dostępny też na forum:
Witam skorzystałem z uslugi kurierskiej firmy DHL i jestem szczerze nie zadowolony z uslugi po pierwsze kurier przyjechal za wczesnie po paczke po 2 CENA DLACZEGO TAKA DROGA PRZESYLKA ( to lecialo samolotem czy jak zeby z pomorza na slask cena standardowej przesylko kilogramowej kosztowala az 60 ZLOTYCH ? DLA MNIE TO PRZESADA)
Do tego paczka byla za pobraniem i pieniazki jak sie pozniej dowiedzialem docieraja na konto 5 dni POZNIEJ OD ODEBRANIA paczki przez odbiorce PORAZKA CO TO MA BYC !!!!!!!!!
Jedyna zaleta to mozliwosc zamowienie kuriera przez internet :)
NIE POLECAM NACIAGACZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No pobranie to tyle kosztuje, "zwykle" paczki w firmach typu Opek, GLS to 20-30zł, ale pobranie to juz z 2x tyle a w firmach typu "Siodemka" to juz i 60-90zł i jeszcze dosc dlugo trwa przelew kasy

(wiadomo, 3 dni przetrzymywania to biznes: oczywiscie nie dotyczy to Twoich 60zł a np kwoty 1000 000zł - "Twoja" kasa idzie na naleznosci sprzed 3 dni ktore juz siedzą na lokacie, "Twoja" kasa do Ciebie dojdzie gdy za 3 dni kolejni delikwenci wpłacą kase - ich kasa pojdzie na Twoje spłate, a ich kasa bedzie z nastepnych wpłat za 2-3 dni. I tak mozna "zamrozic" milionik albo dwa. Przy koszcie kredytu na poziomie min 10% daje to juz niezły zarobek - jeden, dwa oddziały utrzymujemy z takich odsetek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry