Pierwszy raz zdecydowałam się wystawic ocenę, ale zachowanie barmana mnie przerosło. Wybrałysmy degustatornie jako miejsce na babskie spotkanie, jednak jako ciężarna nie piję alkoholu, najpierw zamówiłam sok. Potem jednak z racji tego że na dole było bardzo zimno (siedziałyśmy w kurtkach!- pewnie jak lokal się zapełnia to temp wzrasta) dziewczyny zamawiały kompozycję z cydru na cieplo. Poszłam do baru i zapytałam czy jest możliwość żeby przygotowano mi taki napój jednak zamiast cydru dodając sok jabłkowy, młody barman dosłownie mnie zwymyślał że co ja wyobrażam- że przecież to kompletnie zmieni smak i nie wiadomo co z tego wyjdzie, grzecznie odpowiedziałam że rozumiem o co prosze i jak będzie niesmaczne to przecież tak dokładnie chciałam i za to zapłacę, na to on odpowiedział że " ja do tego ręki nie przyłożę!" całoś w bardzo niemiłym tonie. Sytuacje uratowała barmanka która w międzyczasie podeszła do baru, przygotowała mi to o co prosiłam (wyszło bardzo smacznie) sytuacja pozostawiła jednak spory niesmak, lokal gdzie barman krzyczy na klienta to słabe miejsce.