Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo mi się podoba wątek zamknięty Super atmosfera barmani fajni będę wpadał częściej
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Witam specjalnie tu weszlam wątek zamknięty jestem z Wroclawia bylismy niedawno super miejsce bardzo oryginalny wystrój...
~wroclawianka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Jakis czas temu zostalismy wyproszeni za wejscie z dzieckiem jaka jest podstawa prawna wątek zamknięty uwazam to za chamstwo weszlismy na konsumpcje , zostalismy wyproszeni z...
~fox
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Degustatornia, raj dla piwoszy wątek zamknięty Byłem w Degustatorni kilka razy. Jest to miejsce niezwykle. Wystrój i zapach...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2017

Super wątek zamknięty Super miejsce, duży wybór piwa w przystępnej cenie czego chcieć więcej. Nie...
~reksona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Spoko wątek zamknięty Miło, sympatycznie, bardzo duży wybór piw. Obsługa raczej kompetentna, wiedzą...
~Nika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Porażka wątek zamknięty Pierwszy raz zdecydowałam się wystawic ocenę, ale zachowanie barmana mnie...
~Cynamon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

CO SIĘ STAŁO? wątek zamknięty Lokal kiedyś nietuzinkowy - dziś wręcz straszy i śmierdzi! Na barze szklanki,...
~Klienci
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Stęchlizna! wątek zamknięty Ciasnota i mały smrodzik w środku, bynajmniej nie piwny zapach. Odradzam,...
~nevermore
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

Mój ulubiony pub wątek zamknięty Ostrzegam - do Degu wchodzisz na własną odpowiedzialność - jest tak...
~Andżela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Świetnie miejsce dla wielbicieli piwa wątek zamknięty Polecam to miejsce na spotkania ze znajomymi. Duży wybór dobrego piwa,...
~pokey2
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA OBSŁUGĘ ! wątek zamknięty Barmani w Gdyni są nie uprzejmi, opryskliwi obchodzą się z klientem jak ze...
~```
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 grudnia 2011

Absolutnie sympatyczne miejsce! wątek zamknięty Bywałam w Trójmieście tu i ówdzie i mogę z czystym sumieniem przyznać, że...
~nagabarbara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

Symaptycznie jak za starych dobrych czasów :) wątek zamknięty Kiedyś byłam częstym gościem tego miejsca, ale potem tak jakoś się życie...
~Małogsia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Sandra - opinia wątek zamknięty Kompletnie nie rozumiem tych nieprzychylnych komentarzy. Co do obsługi to...
~Sandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

barman gbur wątek zamknięty Często tam chodziłem ze znajomymi ale już nie będziemy już tam zaglądać, jako...
~sajgonek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

nxz - opinia wątek zamknięty Olbrzymi wybór piw, fajny klimat, tylko niestety trzeba uważać na obsługę....
~nxz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

obsługa przez małe "o" wątek zamknięty Dziś, po jakimś czasie, w nadziei, że obsługa się poprawiła, wróciłam z...
~f22mas
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

a właśnie że obsługa jest ok wątek zamknięty w przeciwieństwie do pozostałych ja własnie chciałbym pochwalić obsługę -...
~olsen
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Wilk - opinia wątek zamknięty Zacznijmy od menu, jest mega bogate, ceny zadowolą karzdego w zalerzności od...
~Wilk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

44

wątków

do góry