Widok

Porażka ...

Obsługa z początku się wydaje miła dopóki nie drąży się tematu. Asortyment - z jednego miejsca, montowany najdroższy na rynku, można też swój przynieść. Ceny tych samych materiałów droższe niż w internecie Robocizna - liczona kilkanaście razy pod różnymi innymi nazwami. Terminowość - brak klientów więc jest tutaj pole do popisu. Ceny - jak w ASO plus sugestie aby wymieniać częściej szybciej i przed czasem - no bo przecież trzeba mieć klientów . Ocena ogólna - " jak z rachunkiem to plus 23% jak tylko na słowo to tak jak mówiłem..."
Szkoda, że czasami nie ma się wyjścia i trzeba w takim warsztacie coś zrobić... robocizna ok
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 2
 
terminowość: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osoba która opisała to porażka!! opisuje rzeczy które nie miały miejsca zdarzenia .Chciałem zaznaczyć że jeśli chodzi o części to firma współpracuje z hurtownią AUTO LAND, INTER CARS, AUTO PARTNER, więc mamy szeroki wybór asortymentu części .Za każdym razem ustalamy zakres prac i części na miejscu dzwoniąc do hurtowni o potwierdzenie i sprawdzenie danej części w zależności jakiej chcemy firmy lepszej lub tańszej j. Czasami zdarzają się osoby które starają się namówić nas na naprawę bez rachunku albo w gratisie.a potem jeśli się nie udało opisują właśnie takie rzeczy . Chcę zaznaczyć że firma istnieje od 1990 roku posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników . posiada certyfikaty i dyplomy, certyfikaty zaufany warsztat .SREBRNĄ ODZNAKĘ wydaną przez CECH RZEMIOSŁ .W GDYNI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry