Auto Centrum Szulc

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Wielkopolska 57

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Solidny warsztat wątek zamknięty Pan Jerzy konkretny, rzeczowy, powiedział jakimi usterkami trzeba się zająć...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Robiłam ostatnio mojego vana i jestem zadowolona obsługa B miła i naprawa...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Znalazłem ten warsztat w internecie i nie żałuję. Wymieniłem w swoim Q7 oleje...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

Zadowolony wątek zamknięty Byłem w tym warsztacie wszystko co miałem zrobić w moim audi zostało...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

drogo i jeszcze raz drogo wątek zamknięty Tragedia... nigdy więcej. Kolejny warsztat w okolicy który po pierwszej...
~tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

nie polecam wątek zamknięty warsztat to straszna porazka.. z pozoru wszystko wyglada naprawde elegancko,...
~pavel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Seat wątek zamknięty 3 miesiace po wymianie hamulców pojawiły się problemy Godziny pracy za krótkie
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Golf wątek zamknięty Polecam ten warsztat, naprawa wykonana solidnie i w przystępnej cenie.
~Golf
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Fatalne podejście do klienta wątek zamknięty Ceny za usługi zdecydowanie za wysokie, tak jak i ceny potencjalnych części....
~Kuba
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2016

Porażka ... wątek zamknięty Obsługa z początku się wydaje miła dopóki nie drąży się tematu. Asortyment -...
~Niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam warsztat Pana Jerzego byłem naprawić mojego Forda Focusa, wymian...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Mechanika wątek zamknięty Jestem zadowolony i to bardzo.Wymiana rozrządu i świec żarowych w Volvo xc90
~arturaustria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

toyota zawieszenie wątek zamknięty pierwszy raz -podjechałem bo blisko i dobre opinie klientów i nie zawiodłęm...
~marass
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Citroen C3 wątek zamknięty Byłem parę dni temu w tym warsztacie i umówiłem się na konkretny dzień na...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

marek wątek zamknięty byłem w tym warsztacie bardzo szybko i dobrze naprawili mi moje auto audia6...
~audi a 6
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

AUDI 80 wątek zamknięty Profesjionalnie wykonana naprawa,wlasciciel czlowiek do rzeczy-fachowiec a...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Byłem dwukrotnie. Pierwszy raz był w miarę ok ale chciałem lekko przepłaciłem...
~Roman W.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry