Widok

Porsche - nieautoryzowany serwis

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba nie ma, bo tu się jeździ autami
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haha - krótkie pytanie, krótka odpowiedź :P

A tak na serio - nie wiem, ale zrodziło mi się pytanie: dlaczego akurat nieutoryzowany?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponieważ wiem, gdzie jest autoryzowany serwis; a chcę wiedzieć, gdzie jest nieautoryzowany^^
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mała jest szansa na to żebyś taki znalazł.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stać Cie na taki samochód to stać Cie na autoryzowany serwis. No chyba, że kredyt na całe życie, tylko po to, aby poszpanować samochodem.
Wstaw sobie instalacje gazową i szpanuj, jaką to masz fure. A to, że nie stać Cię na serwis i paliwo to sprawa drugorzędna.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 18
Używane Porsche wcale nie jest takie drogie. Za 50-70 tys. zł można kupić ładnego Cayenne z LPG (więc i będzie tania eksploatacja). Prawda jest taka, że jeśli kogoś stać na nowe auto typu Fabia to i stać go na zakup używanego Cayenne. Myślę, że takiego Porsche można serwisować w każdym warsztacie zajmującym się Volkswagenami, bo to jest praktycznie to samo co VW Tuareg.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Kuba - LPG do Cayenne? ^^ Zbrodnia. Nigdy w życiu nie założyłbym instalacji gazowej w samochodzie. W szczególności w Porsche.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Porsche też się całe życie wypierało, że nigdy nie wypuszczą auta z silnikiem Diesla. A tu zobacz, Cayenne w Dieslu :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie sztuka kupić samochód sztuka go utrzymać. Co z tego,że kupisz używane cayenne jak będziesz musiał połowę jego ceny w ciągu roku wydać na zużyte elementy bo poprzedni właściciel miał to gdzieś. to wolę nowe auto niższej klasy ale przez rok dolewam prawie tylko płyn do spryskiwaczy. Potem widzisz asów jadących s-klasą a każde koło skacze jak chce bo kupił szpan ale zabrakło na wymianę amortyzatorów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Baranie gaz jest do kuchenek gazowych nie do auta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Skąd taka zawiść?

@Halewicz - domyślam się, że chcesz wiedzieć. Jakbyś nie chciał, to byś nie pytał. Ciekawiło mnie - po co? :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozważam pewne opcje i badam temat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu nie gaz, ja mógłbym jeździć nawet na gnojówce Po co przepłacać. Z tyłu lać do przodu jechać
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Samochody Porsche (ich silniki) nie są zaprojektowane do napędzania ich gazem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hal zależy o jakie Porsche Ci się rozchodzi ?! Ale myśle że dobry warsztat od vw i audi da rade i z tym sportowym wózkiem z Stuttgartu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porsche Cayenne S z 2009.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oferta częci jest dość bogata ze względu na pokrewięństwo z VW. Tak więc jak wcześniej mówiłem dobry warsztat VAG pewnie sie podejmie serwisu porsche. Tylko ciekawe jak z odczytem komputerowym. Może zapytaj w tune up...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile mechanika mnie tak nie martwi, to właśnie elektronika może być problemem. Póki co, nikt nie ma dostępu do softu i terminala - poza ASO oczywiście.
Chyba sobie odpuszczę, skoro nie ma gdzie serwisować poza ASO - a dla mnie ASO to synonim wysokich cen i partactwa...niestety. Bez zaufanego warsztatu nie ma sensu wchodzić w nową markę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, dziękuję za merytoryczny komentarz i sugestię:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie rozumiem gości jak Ty. kupujesz prosche to powinno być Cię stać na serwis. przed kim chcesz zaszpanować? kup sobie golfa II i nie będziesz musiał jeździć do ASO.
ja mam opla astre 2003r i jeżdżę ciągle do ASO, drogo - fakt'
dobrze? - nie narzekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
A kto powiedział, że kupuję?? o_O
Nie bardzo rozumiem, po co zabierasz głos w tym wątku, skoro nie masz nic konstruktywnego do napisania...poza tym, że masz Opla Astrę ^_^
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rdzopla naprawi każdy kowal w szopie. Marnujesz pieniądze na beznadziejny pojazd. ASO ma to do siebie, że jest drogie i nie umie naprawiać samochodów po okresie gwarancji. Znacznie lepiej zrobi to dobry mechanik. Obsługę na poziomie ASO mam w swoim garażu. Nic nie płacę za robociznę, za materiały daję 1/3 ceny a jakość nawet wyższa, bo sam pracuję przy swoim aucie. Niestety wymagało to poszerzenia swoich horyzontów, ale się bardzo opłaciło. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na rzeczy które nie przyniosą żadnego pożytku lub radości jak wizyty w ASO. Narzędzia i literatura do obsługi auta kosztowały mnie wielokrotnie więcej niż naprawy w warsztacie, ale przyniosły mi radość, więc uważam to za świetnie wydane pieniądze. Poza tym dzięki zdobytej wiedzy ograniczyłem awaryjność auta praktycznie do zera.

Porsche Cayenne dla mnie to nie żadne Porsche a volkswagen z bardziej opływową karoserią. Prawdziwe Porsche to klasyczne 911 z manualną skrzynią biegów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
911...ba! Może (bardzo może) kiedyś, jako trzecie auto sobie kupię;p Parę razy jechałem 911 i faktycznie, to niesamowite auto; demon prędkości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no oczywiscie ze porsche to nie samochod dla ludu , co do ASO nie ma gwarancji ze dobrze naprawia , jezdzi sie do sprawdzonych mechanikow bioracych aktywny udzial w porsche klubie np , szczegolnie polecam do starszych modeli , na nie trzeba czasu
czesci do porsche sa minimalnie drozsze niz do innych aut zalezy co do czego i jakiego modelu konfiguracji
zgadzam sie porsche to jak ferrari czy lambo inna liga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy ,kazdy motor mozna dostosowac do napedzania LPG , pytanie jakie ma to skutki na zuzycie oraz trwalosc silnika po latach takich testow firmy samochodowe nie przeprowadzaly
osobiscie bym to odradzal ale zrobic mozna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porównujesz prosche z ferrari, proszę cię... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę dać tobie namiary na mechanika bawiącego się w to hobbystycznie jeśli jesteś zainteresowany.
Taniej niż w aso nie zrobi ale lepiej tak.
Z tym ze on nie urzywa drutów i migomatu do naprawy wiec części trzeba kupić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Taniej niż w aso nie zrobi ale lepiej tak." - taki tekst odstrasza na wstępie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam porsche pana serwis raszyn , prawdziwi pasjonaci
oczywiscie ze bez sesnu zostawiac kase za proste naprawy w autoryzowanym serwisie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzieś na osowej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a wiesz juz gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Serwis Porsche-VIP Rykaszewski w Kaliszu. Profesjonalna firma :D Polecam.
Dają 2 lata gwarancji po naprawie :D Przejechałem 5000 km i nic sie nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Pomoc przy zakupie używanego samochodu (12 odpowiedzi)

Dzień dobry.Jestem świeżo upieczonym kierowcą - pierwszym w domu.Mamy odłożoną pewną kwotę...

do góry