Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zofia - opinia Super zabawa, fajna obsługa, duży wybór tras dostosowanych do równego wieku....
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Gosia - opinia Swietna strefa dla Juniora. Fajna zabawa na świezym powietrzu.
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

rewelacja wątek zamknięty po 2 urodzinach organizowanych na placach zabaw chcieliśmy czegoś innego dla...
~ela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

świetne miejsce wątek zamknięty świetny punkt dla rodzin z dziećmi, bezpieczna zabawa, miła obsługa! Oferta...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

URODZINY SPORTOWE polecam wątek zamknięty Polecam Port Brzeźno i animatora Krystiana na urodziny typu olimpijskiego,...
~Małgorzata Ułanowska
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Super urodzinki wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziękować za możliwość zorganizowania urodzin w tak...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Organizacja urodzin w Parku linowym wątek zamknięty W parku byłam już kilkakrotnie do tej pory korzystając tylko i wyłącznie z...
~Mariola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Rewelacyjna zabawa ! wątek zamknięty Świetnie się bawiliśmy z całą rodziną w parku linowym! Trzy trasy do wyboru...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Polecam urodziny Pirackie wątek zamknięty Panie Kubo, dzięki za super imprezkę, dzieciaki są wniobowzięte!! Polecam...
~Stasiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Wyśmienita zabawa!!! wątek zamknięty Wyśmienita zabawa!!!
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

zadowolona wątek zamknięty Byłam w niedziele z 3 letnia córką. Miejsce bardzo fajne i przyjazne...
~Edyta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

super miejsce wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, polecam osobom lubiącym aktywny wypoczynek! Byłam tam 2...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

zadowolony - opinia wątek zamknięty Zgadzam się ze trasy sa wymagające i dzięki temu sprawiają dużo radości,...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Port Brzeźno wątek zamknięty ucieszyłam się kiedy dowiedziałam się, że w Gdańsku będą drugie "Kolibki...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry