Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Zaborowska - ocena Sprzedażą naszego domu zajęła się pani Paulina , która jest bardzo...
~Anna Zaborowska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Karolina Czekalska - opinia Pani Paulina w bardzo profesjonalny sposób zajęła się sprzedażą Naszego...
~Karolina Czekalska
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Bartosz - opinia wątek zamknięty Uczciwe biuro dbające o interes klienta. Prezentacja przygotowana bardzo...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Alicja Nowak - opinia wątek zamknięty orzystałam z usług pośrednictwa Port Poszukiwacze Nieruchomości i muszę...
~Alicja Nowak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Port Poszukiwacze Nieruchomości, z którym miałam...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Gucio - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, niezawodna firma. Polecam gorąco.
~Gucio
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Rewelacyjne biuro wątek zamknięty Do Poszukiwaczy Nieruchomości trafiliśmy przypadkiem ale wybór tego biura...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Najlepsze biuro nieruchomości w 3 City wątek zamknięty Nie jestem fanem pośredników nieruchomości i zamierzałem sprzedać mieszkanie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Współpraca bardzo sprawna, super kontakt, Pani Natalia Wiśniewska...
~Beata K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

Miło korzystać z obsługi prawdziwych profesjonalistów. wątek zamknięty Tak jak w nagłówku. Bardzo dobra znajomość rynku i pełny profesjonalizm na...
~Piotr Ś.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

polecam ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura Port Nieruchomości, a w...
~bsmyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Wszystko bardzo dobrze wątek zamknięty Wszystko sprawnie i bez problemowo. Pierwszy raz kupowałem mieszkanie więc...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Bardzo dziękuję Agencji PPN a przede wszystkim Panu Łukaszowi Hetmańskiemu za...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi Port Nieruchomości, a zwłaszcza Panią Natalię...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

POLECAM! wątek zamknięty Sprawna i profesjonalna pomoc przy zakupie mieszkania! Szczególne...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Szczerze polecam :) wątek zamknięty Szczerze polecam współpracę z agencją nieruchomości PORT. Profesjonalna do...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Agatą Perlińską-Kata z Port Poszukiwacze...
~Bożena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Znają się na swojej robocie wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi Port Nieruchomości. Pan Łukasz Hetmański...
~Piotr Wysocki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Dziękujemy Pani Natalii za profesjonalną pomoc osobom spoza Trójmiasta....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Polecam, polecam! wątek zamknięty Bardzo dziękuję Agencji PPN a przede wszystkim Pani Natalii Wiśniewskiej za...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry