Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam PORT Poszukiwacze Nieruchomości - Pana Łukasza Hetmańskiego wątek zamknięty Bardzo polecam biuro PORT Poszukiwacze nieruchomości. Pan Łukasz służył...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Polecam !! wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować i tym samym zarekomendować kontakt i współpracę...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Chciałam polecić firmę Port Poszukiwacze Nieruchomości, a w szczególności...
~Bernadeta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Agencja port poszukiwacze nieruchomości godna polecenia wątek zamknięty W listopadzie tego roku sprzedałem mieszkanie za pośrednictwem tej...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Karwiny wątek zamknięty Cóż tu pisać....polecam polecam. Szybko , sprawnie . Kontakt z P. Łukaszem...
~MY
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Port poszukiwacze nieruchomości wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona za współpracy z ta firmą. Pan Łukasz Hetmański to...
~MAŁGORZATA GWIAŹDZIŃSKA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Port poszukiwacze nieruchomości wątek zamknięty Polecam współpracę z wyżej wymieniona agencją nieruchomości. Pan Łukasz,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Polecam ! wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z firmą Port Poszukiwacze Nieruchomości, w...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam agencję PORT. W zakupie mieszkania pomógł mi Pan Łukasz...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Polecam Agencję. wątek zamknięty Sprawna i troskliwa obsługa.
~Sprzedająca
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Polecam tą firmę wątek zamknięty Za pośrednictwem tej firmy sprzedaliśmy mieszkanie.Sprawę sprzedaży prowadził...
~H.Boruszewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Profesjonalny i szybki zakup wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług agencji Port Poszukiwacze nieruchomości....
~Joanna R.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

POLECAM !!! wątek zamknięty Dziękuje Pani Weroniko za profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i opiekę...
~AgaS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

profesjonalnie i sprawnie wątek zamknięty Polecam usługi pośrednictwa tej agencji. Zakup mieszkania udało się...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Sprzedaż mieszkania przebiegła wzorowo. Pani Agata Perlinska szybko znalazła...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Profesjonaliści wątek zamknięty Połączenie profesjonalizmu z miłą atmosferą. Polecam dla zapracowanych....
~JJ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Miałam szczęście trafiając na Panią Agatę Perlińską z biura „Port...
~Ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Rzetelne zajęcie się klientem. Pomoc od momentu podjęcia decyzji o kupnie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Zdecydowanie agencja na 6! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsluga i pomoc przy wynajmie nieruchomosci, swietny...
~Dawid Matuszczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Bardzo sprawnie wątek zamknięty Skutecznie na oczekiwanym poziomie , bez uwag .
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry