Porta Via

Pizzerie

Gdańsk, Wielkopolska 27A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arkadiusz - ocena Świetna obsługa i super jedzenie polecam
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Mariusz - opinia Zamawiałem trzy dania kotlety panierowane i nugetsy. Jedzenie okropne....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Mieszkaniec osiedla. - opinia wątek zamknięty 15 minut temu zakupiłem kurczaka z rożna, w domu okazał się kurczaczkiem waga...
~Mieszkaniec osiedla.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2021

Ten obcy - opinia wątek zamknięty Obsługa - musiałem się o paragon upomnieć. Menu takie sobie. Jakość potraw-...
~Ten obcy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra pizza i szybka dostawa. Polecam.
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

jestem rozczarowana jakoscią obsługi i potraw wątek zamknięty Dziś zamówiłam pizzę,i jestem mocno rozczarowana jakością tejże oto...
~madleine
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Obsługa wątpliwie przyjemna wątek zamknięty Starsza pani przyjmująca zamówienia zarówno te telefoniczne jak i na miejscu,...
~Szymon
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

najlepsza pizza jaką jadłem wątek zamknięty pizza jest przepyszna, mega dużo składników, tu nikt nie szuka oszczędności...
~Artur Wnęk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Jakość pozostawia wiele do życzenia... wątek zamknięty zamówiłem kebab z podwójnym mięsem. Nie spodziewałem się jednak podwójnych...
~Mikołaj Chodnikiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Ports via wątek zamknięty Jakosc pizzy i potraw niestety coraz slabsza. Wszystko wprost ocieka...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem od niedawna stałym klientem zamawiającym z reguły Kebab. Jestem bardzo...
~Stały klient.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Przepyszna pizza !! Ciasto cienkie delikatne super wypieczone. Składników...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry