Widok

Portal z opiniami o pracownikach.

Dzisiaj natknąłem się na taki artykuł: wyborcza.biz/Firma/1,101618,11554302,Pracodawcy_moga_publikowac_w_internecie_dane_zlych.html

Co myślicie o pomyśle portalu, na którym pracodawcy mogą między sobą wymieniać informacje o złych/nieuczciwych/nierzetelnych pracownikach?
Uważam, że skoro pracownicy mają prawo krytykować pracodawców, to słusznym jest, by działało to również w drugą stronę.

Jakie jest Wasze zdanie?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 9
Pracownicy krytykują zwykle anonimowo. Krytyka dotyczy głównie działania firmy, rzadko zdarza się, że ktoś podaje dane osobowe, konkretne nazwiska. Tutaj natomiast miałoby miejsce szerokie ujawnianie danych. Ciekawe czy działające w obie strony. Mogłoby dochodzić do nadużyć, bo ktoś komuś nadepnął na odcisk, albo z innych powodów prywatnych, nie mających nic wspólnego z kompetencjami zawodowymi. Jeżeli okazuje się, że pracownik jest nieuczciwy i nierzetelny, po pierwsze zbiera się dowody. To jest dość długi proces. Teraz nie wystarczy napisać, że ktoś jest konfliktowy, czy nielojalny i dlatego się go zwalnia. Ale z uzasadnieniem i podaniem szczegółów.
Uważam, że jest to głupi pomysł z tym portalem. Zwolniony dyscyplinarnie nie ma pracy i jego dokumentacja jest obciążona. Dlaczego dodatkowo linczować go w internecie. Jeżeli ktoś siedział w więzieniu, to piętnuje go to na całe życie? Bardzo łatwo obrzucić kogoś błotem, które trudno zmyć, smród pozostaje.
To miałby być portal pracodawców zatrudniających na czarno, żeby ostrzec innych zatrudniających na czarno?
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 5
W obie strony jest to dosyć ryzykowne posunięcie. Pracownik chyba jednak może na tym bardziej ucierpieć, bo o ile opiniami nt pracodawców nie przejmuje się zbyt wielu ludzi (chyba, że są one skrajnie negatywne), to już taki pracownik jedną złą opinią(czasem może i złośliwą) może przekreślić swoją karierę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Źle uważasz.

Wystarczy jak spojrzysz np na opinie na gowork.pl. Zdecydowana większość firm ma negatywne opinie. I co? Działają nadal bez problemów.

Wystarczy jedna opinia o leniwym pracowniku - i ma z****ne resztę życia. A wszyscy wiedzą jak ciężko w tych czasach o pracę.



Co gorsza - pracodawca się nie zmieni pod względem negatywnych opinii - bo po co? Znajdzie się kolejny f*ajer na stanowisko. A pracownikowi może się coś przełożyć w głowie i następnym razem wyciągnie wnioski z własnego podejścia starając się lepiej.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9
Prowadzę własną firmę od roku i irytują mnie hasła "ciężko w tych czasach o pracę" - pracy jest wszędzie pełno. Niestety jeszcze więcej w naszym kraju jest patentowanych leni, kombinatorów, którzy by chcieli pracować dwie godzinny w ciągu dnia, dostawać pełną pensję(oczywiście 2500 netto minimum) i narzędzia pracy przedstawiciela handlowego. Ci co chcą na prawdę pracować pracują. Niektórzy nawet na dwóch etatach. Mały procent to ludzie, którzy nie mają szczęścia. Reszta to nieroby, którzy obudzą się za parę lat, że nie mają doświadczenia i nikt ich nie chce-i wcale mi ich nie będzie żal.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 29
stolec wiesz na temat pracy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Masz solidny ból d*py
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pracodawco - poinformuj koniecznie kiedy Twoja firma ogłosi stan upadłości. Wtedy gdy zostaniesz bankrutem wspólnie z Twoich dawnych słów się pośmiejemy ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10
polakowo!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się z tobą w 100%. Ogłoszenie o przyjecie do pracy w naszej firmie wisi już 3 mc z przerwami i nie ma chętnych, a praca nie jest ciężka, zarobki uczciwe.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
no nie mów? serio? a co to za praca? gdzie? (możesz pisać na priv)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
a cos blizej o tej firmie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem chętna na pracę podaj namiary" maggi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uczciwe? tzn? najniższa krajowa i obowiązków i drwin tyle, ile podźwigniesz? a może w Polszy są same lenie i jeden jedyny uczciwy Jaśnie Pan Pracodawca ?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajnie ze ci się udało jeżeli pracowałeś to sam chciałbyś zarobić za 10-cio godziną harówke chociaż 2500 neto .Ale jak każdy pracodawca ile byś niemiał kasy to i tak będzie ci mało a płakanie to macie we krwi ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki. ale umowy i stawki za prace sa nie adykwatne do warunkow wymagania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę o odpowiedz : jaką umowę proponuje Pan swoim pracownikom ,
czy terminowo wypłaca Pan wynagrodzenie
ile godzin dziennie pracuje pracownik w Pana Firmie
Czy ma Pan problem z nadużywaniem alkoholu i napadami agresji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Narzedzia jako przedstawiciel handlowy powinien zapewnić pracodawca. A jeżeli chce aby pracownik miał swoje to niech zapłaci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry pomysł. Znalazłbym parę nazwisk do umieszczenia na takiej liście, ze szczegółowym opisem dlaczego zostali zwolnieni.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 31
a jak by to wyglądało prawnie, można by było sobie napisać z imienia i nazwiska po prostu o kimś na forum że jest taki i taki ? czy może po prostu były by procesy o zniesławienie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biorąc pod uwagę, że na tym forum pomawia się pracodawców z imienia i nazwiska i firmy pod którą prowadzą działalność, to powinna zostać zachowana symetria.
Skoro anonimowy i sfrustrowany zwolniony pracownik zarzuca Janowi Kowalskiemu prowadzącemu dział.gosp. pod firmą XXXX, że jest: oszustem, złodziejem, przestępcą, to dlaczego nie można pracownikowi Janowi Nowakowi zarzucić, że jest: złodziejem okradającym zakład pracy, leserem, bumelantem, oszustem. Bo co? Święta krowa?
Podobno wszyscy są równi wobec prawa...chyba że bywają równiejsi.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 13
http://forum.trojmiasto.pl/Patmil-N-Dwor-Gd-t276157,1,33.html ewidentny przykład pomówienia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ale ujawnienie danych firmy nie jest karalne - bo firma to nie osoba prywatna. A umieszczanie danych osób prywatnych to już jednak podchodzi pod paragraf.

Pomówienie i w jedną i drugą stronę jest przestępstwem.

Poza tym, powód zwolnienia pracownika również jest z reguły dyskretny i do wiadomości stron zainteresowanych a nie dodatkowo całego świata. To, że jednostka jest niepoważna i obmawia firmę, nie oznacza że firma ma się również zachowywać na poziomie gimnazjalisty i zachowywać nieprofesjonalnie.

Pracodawca, ma możliwość zapisania na świadectwie pracy z jakiego paragrafu zwalnia pracownika i on już i tak będzie się musiał tłumaczyć przed podjęciem kolejnej pracy.

Zresztą ja wierzę w ludzi i ich poprawę i mogłoby się okazać, że jakiś błąd młodości, który już dawno został naprawiony komuś przysporzy problemu po latach....
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ujawnienie danych firmy to jedna rzecz - ja piszę o pomówienia, czy to osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą, czy też osoby prawnej; bez różnicy. Obydwie osoby mają prawo bronić się przed pomówieniem.

Świadectwa pracy z adnotacją o zwolnieniu w trybie art.52KP z reguły są ukrywane. Potem kandydat twierdzi, że był w Anglii, Irlandii lub innym miejscu i pracował na czarno, etc.. Czasami przez przypadek prawda wychodzi na jaw ale rzadko.

Nie może być tak, że ludzie bezkarnie pomawiają firmy - nikogo nie wolno pomawiać. Nie ważne w jakich okolicznościach, czy się jest sfrustrowanym, czy zawiedzionym, czy ma się subiektywne zdanie o swoim zwolnieniu z pracy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
Hal, ale zauważ jedno. Jakie by nie były opinie o firmie to i tak się znajdą chętni do pracy.
Natomiast negatywna opinia o człowieku zamyka mu drogę do lepszej pracy, nie ważne czy zasłużona czy nie, ale to fakt.
W obecnych czasach pracodawcy coraz częściej szukają kont swoich potencjalnych "niewolników" na nk czy fejsie co już moim zdaniem jest przegięciem.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Funky, czemu przegięcie? Chcesz zatrudnić człowieka, nic o nim nie wiesz, ponad to, co napisał w CV, a jak wiesz, papier wszystko zniesie. Nie widzę niczego niestosownego w tym, że poszukuje się dodatkowych informacji o pracowniku, aby chociaż częściowo zweryfikować informacje zawarte w CV.

Gdybym powziął informację o tym, że kandydat do pracy ma coś "za uszami" i ciągnie się za nim jakaś negatywna opinia, z pewnością chciałbym to zweryfikować w bezpośredniej rozmowie.
Tak jak ludzie tutaj wypisują brednie o różnych firmach, uważając, że może tak zaszkodzą byłem pracodawcy, tak i pracodawca może niesłusznie potraktować pracownika i "puścić" za nim plotkę.
Należy z dystansem podchodzić do takich twierdzeń.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18
A jak tam twoja sekretareczka, panie halewicz, ją też byś umieścił na tej liście trollu internetowy? :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Buraczku, ty byłbyś pierwszy na liście. Uważaj, bo gdy ta inicjatywa wejdzie w życie, to możesz się na takiej liście znaleźć. A być może już masz wilczy bilet.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17
Panie Halewicz, traktuj pan swoich adwersarzy z szacunkiem a nie traktuj ich inwektywami. Przeginasz pan /piszę pan specjalnie z małej litery/.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Odpowiedź adekwatna do poziomu komunikatu. Jesteś miły, jestem miły - atakuj argumenty, nie człowieka. Powyższy zasłużył na inwektywę.

Gdy zacznę przeginać Jomis, będziesz pierwszym, który się o tym dowie.

p.s. jeszcze coś?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
Obraża pan ludzi, panie Halewicz nic o nich nie wiedząc. Wyraża pan opinie na wszystkie tematy czy się pan zna czy nie. Nie ma ludzi, którzy wiedzą wszystko. Czytałam opinie, jakie pan zamieszcza. Nie zawsze jest pan miły dla miłych osób lub dla osób, które upominają się o swoje. To tyle. Jak będzie jeszcze coś, to pana o tym poinformuję.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
To wskaż w którym miejscu napisałem cokolwiek, co świadczy o mojej niewiedzy w danym zakresie. Potrafisz?
Nie jestem miły dla: bezzasadnych roszczeniowców, chamów, prostaków, tłuszczy spod budki z piwem, trolli i kiboli - resztę lubię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
Za dużo jest takich miejsc. Poza tym - jakoś nie znalazłam miejsca, gdzie byłby pan miły. A do jednej piaskownicy nie sikaliśmy - więc nie jesteśmy na ty.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Buraczku? Ha! Cóż za pieszczotliwe określenie panie h! :) A teraz czytaj uważnie, bo nie będę powtarzać:
Jesteś zwykłą wszą i zakałą tej strony. Nie wnosisz tu zupełnie nic, prócz wiecznego biadolenia jak to cię pracownicy dymają wiecznie i jaki to z ciebie wielki pan prezes z 50-cio letnim doświadczeniem. Nie masz innego zajęcia, tylko trollowanie tego portalu, więc mniemam, że życia za ciekawego nie posiadasz. 24h na dobę przed ekranem monitora? Jak kto lubi. Jesteś zwykłym frajerzyną, którego wszyscy mają bardzo głęboko w d u p i e. Widziałeś żeby ktokolwiek kiedyś przejął się tym co piszesz?
Nawet na największego kozaka, zawsze znajdzie się większy kozak.:) Powodzenia w życiu osobistym.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3
Za dużo takich miejsc? Nieprawda - nie potrafisz nic sklecić sensownego i sadzisz ogólnikami. Oceniasz, krytykujesz - to merytorycznie, a nie "bla bla bla..."

p.s. nie można wykluczyć, że sikaliśmy do jednej piaskownicy.

p.s. nie napinaj się tak - zbędne emocje^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
I znowu rozpiep**acie ciekawy temat....nienawidzę was!
.
.
;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zbędne? Skąd. Takie masz tylko wrażenie. Moje emocje są zerowe, bo nie mam 15 lat i trochę czasu spędziłem na różnego rodzaju forach, ale takie mendy od razu zawsze blokowali. Wytłumaczysz mi dlaczego nie zrobią tego z tobą tutaj?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez nie rozumiem czemu kolejny temat zamienia się w rozmowe o Halewiczu ? wątki nie związane z tematem powinni usuwać
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jednak nie sikaliśmy. Wybieram sobie towarzystwo dość starannie. I nie tykaj mnie panie Halewicz. Nie jestem jedyną osobą, której się pana komentarze nie podobają i chamskie zachowanie na forum również.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Racja. Sorry, poprawię się, obiecuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wróćmy do tego tematu - bardzo ciekawy. Uważam, że przyjdzie dzień, w którym nieuczciwych pracowników, skazanych prawomocnymi wyrokami, będzie można ujawniać z imienia, nazwiska i wizerunku. To będzie absolutny hit!!
W zasadzie już teraz można by w postępowaniu sądowym wnosić dodatkowo o wydanie zgody na publiczne ujawnienie personaliów takiego delikwenta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16
A nie wracajmy. Przecież każdy temat to temat o panu h :) Mendzie nieustającej w trollowaniu wszelakich portali. O tak, udziela się nie tylko tutaj! :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hal,to młody facet.To widac po jego wpisach.Ma szeroki zasób słów,ale to żaden gość po 50tce.Lubi się z Wami podroczyć,a Wy dajecie się prowokować. Chill out ludzie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mnie też już męczy, że nie można poprowadzić dyskusji na DANY temat, tylko ciągle ktoś ma coś do powiedzenia na temat Hala. Idźcie sobie do Hydeparku, tam jest temat jemu poświęcony i nie zaśmiecajcie wątku. Halowi, można też wysłać wiadomość na priv.

Ja się z nim kompletnie nie zgadzam w powyższej kwestii, ale nie wykłócam się.

Hal, to o czym piszesz już kiedyś było. Wstawiano w sklepach zdjęcia złodziei. Dziś tego robić nie wolno. I na szczęście w sprawie pracowników na bank taki portal do życia wprowadzony nie zostanie.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poza tym, Hal, nie sądzisz, że każdy zasługuje na drugą szansę???
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
zagdzam się, chill out, ignorować jego wypowiedzi i będzie po krzyku, nie czytać, jakby ich nie było:):)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy temat sprowadza się do 'dyskusji' o tym dziwnym typie, właśnie tylko przez jego wypowiedzi. Robi to jak najbardziej celowo. Ciągle nie mogę wyjść ze zdumienia dlaczego jeszcze go nie przyblokowali na tym forum? Na każdym innym, podkreślę: KAŻDYM, dawno już by go nie było.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie masz rację, dlatego nie powinniśmy ulegać tej prymitywnej prowokacji i nie komentować tych licznych wypowiedzi, udawajmy, że ich nie ma, bądzmy ignorantami w stosunku do Pana H:P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prawda jest taka ze Halowi do piet nie siegacie. Nikt z was nie wejdzie z nim w dyskusje bo za głupi jesteście. Hal może czasem kontrowersyjny ale w wielu sprawach ma racje.
Pozdro Hal!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie komentujemy ignorujemy:):):)bez pustaków:):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Małżonka? A może partner? A może on sam?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bullshit.
Sami sobie kręcicie wodę na młyn.
Zamiast pisać mądrze, prowokujecie go aby udowodnił wam błędy w rozumowaniu.
Wiem, poglądy ma kontrowersyjne, ale zamiast odpowiedzieć kontrargumentem, stosujecie metodę dziecka w stylu "jesteś głupi" i "nie bo nie". Sam się z nim często nie zgadzam, ale nigdy nie czułem potrzeby wyrzygania swojej żółci na każdym poście gdzie tylko pojawi się wpis Halewicza. Bo i po co? Potrafię odpowiedzieć rzeczowo, z sensem - i to skutkuje.
Nie muszę się czuć gorszy tylko dlatego, że mam inne zdanie. Zwyczajnie umiem je przedstawić :]
A rozpie**alanie każdego wątku, czy się na nim wpisze Halewicz czy też nie, uważam za...a kij, sami sobie dopowiedzcie, tak po swojemu - na pewno będzie pasować.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty frajerze jak tak lubisz halewicza to wymieńcie się telefonami będziesz z nim w kontakcie cały czas.mi to się rzygać chce gdzie nie wejdę tam halewicz się mądrkuje i zawsze jeden tor zgnoić pracownika czy ma racje czy nie ,czy zna temat czy nie ,co to za męda jest żaden pracodawca nie siedzi tak na tym forum jak on więc to na pewno nie jest pracodawca chyba że jakiś bankrut co przez swoją durną politykę i złe traktowanie pracowników zakończył swoją karierę a teraz się mści na wszystkich, do roboty się weż halewicz a nie marzysz żeby ktoś za ciebie robił najlepiej za grosze i jeszcze na czarno mądralo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
@zibi - jakoś brzydko ci z buzi pachnie, gdy się odzywasz. Może przestaniesz zatruwać wątki tym "zapachem", co?
Jeśli masz ochotę wyrzygiwać swoje frustracje na temat mojej osoby, to załóż oddzielny wątek - tam, póki stąd nie zostaniesz wyrzucony, będziesz mógł dać upust swojej nienawiści do mnie:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Co prawda w oczy kole cwaniaczku nie martw się dam ci spokój bo jak pisałem żygać mi się chce jak czytam te twoje wywody więc nie będę cię prowokował do dalszej dyskusji wiedz tylko tyle że tak jak ty wpierdalasz się w każdy wątek krytykując często pokrzywdzonych pracowników to ktoś za każdym razem szczerze może napisać co o tym myśli,za robotę się weż i będzie ci lżej w życiu.pozdrawiam.PSsorki jak cię uraziłem za mocno ale napisałem szczerze to co czuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sugeruję, abyś założył odrębny wątek na mój temat - a nie zaśmiecał wątki o zupełnie innej tematyce swoją nienawiścią do mojej osoby.
Nie zgadzasz się z moimi poglądami, to atakuj poglądy, a nie mnie - chcesz mi naubliżać, poczujesz się z tym lepiej, załóż odrębny wątek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aż mi się chce użyć słowa na K....(@#%&^*) z hasłami nie na temat zapraszam do Hydeparku. Bo już mam dosyć czytania o Halewiczu. Zdecydowanie wolę jego wnioski na dany temat niż marnowanie tematu epitetami i inwektywami.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
A myślałem, że każdy wątek to wątek o tobie, bo w niemal każdym zabierasz głos. W końcu i tak większość dyskusji sprowadza się do polemiki między tobą a kimś bliżej nieokreślonym, jeszcze tego nie zauważyłeś?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://forum.trojmiasto.pl/Watek-specjalnie-dla-hatersow-Halewicz-zaprasza-t350993,1,30.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Taka sytuacja ma miejsce dlatego że zawsze znajdzie się jakiś nie mający nic do powiedzenia sfrustrowany troll - najczęściej uważający że wypowiada się w imieniu większości użytkowników forum - który zacznie bluzgać i zaczepiać Hala.
A Hal jak to Hal zamiast odpuścić będzie próbował - niczym mały chłopiec - udowodnić że to on nasika najdalej. I tak się będą Hal z trollem bluzgami obrzucać. I każdy wątek zje..ny.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czasem nie mogę się powstrzymać. Taki charakter.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czasem to mi cię żal. :) Nie mających nic do powiedzenia? A ten osobnik niby co wnosi do kolejnych postów?
a) Jakże nieufnym trzeba być wobec pracowników
b) jakże to oni przynoszą same straty i jakże jestem pokrzywdzony przez swą sekretarkę, którą musiałem zwolnić.
c) Jakże wiem wszystko i znam wszystkie położenia, w jakich ludzie mogą się znaleźć.
d) Jakże się na niczym nie znacie,a ja przy pomocy kilku obraźliwych opinii przypomnę wam, że jestem lepszy.
e) jak my to wszystko mamy głęboko w d u p i e i nikt się tym nie przejmuje? Jakże to pół życia spędzam na forum trojmiasto.pl/onet.pl/wp.pl i innych, pod różnymi pseudonimami? Jakże wielką C I P Ą muszę być, aby zupełnie anonimowo wypowiadać się na temat różnych, czasem rzeczywiście pokrzywdzonych, ludzi?
Zza klawiaturki każdy mądry, to rzecz pewna. Tutaj możesz być sobie kim chcesz i spełniać swoje wieloosobowe wcielenia. Przypominam ci jednak po raz kolejny, czego za nic chyba pojąć nie możesz, że na każdego kozaka (nawet tego internetowego) zawsze znajdzie się większy kozak :)
Życzę miłego weekendu przed ekranem monitora nolife'ie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cytując twoje słowa: "Jakże wielką C I P Ą muszę być, aby zupełnie anonimowo wypowiadać się na temat różnych, czasem rzeczywiście pokrzywdzonych, ludzi? "
Tak, jesteś wielką C I P Ą - bezapelacyjnie^^ Jakże trafnie się określiłeś. Ale nie martw się, jeszcze wiele przed tobą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak żałosny musi być człowiek, który atakowanay z każdej strony nie potrafi odpuścić i pogrąża swój brak pracy z każdą wypowiedzią. Albo jaką pracę ma Halewicz skoro ma czas na bzdury, ma może szuka na forach czy nie trafi do pip-y albo do sądu, forma odreagowania własnej bezsilnej bezradnej głupoty. Winny, co tłumaczy każdy atak na swoją osobę. Zapomniał chyba, o istnieniu Kopernika i wydaje mu się, że świat kręci się wokół niego. Zaśmieca rozmowy swoją osobą albo raczej persona non grata.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ciekawie się określasz. Masz problem z poczuciem własnej wartości? o_O
Wydajesz się całkiem zabawnym hater`em:) Lubię takich^^
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Prawda jest taka, że internet został stworzony dla takich wesz jak ty :) Idealne siedlisko wszelkiej zrazy, która za pełną zasłoną swej anonimowości bryluje na internetowych forach... W realnym świecie nie byłbyś w stanie wypowiedzieć połowy se swoich 'postów' drugiemu człowiekowi w oczy. Dlaczego? Ano dlatego, że za większość z nich najzwyczajniej dostałbyś w twarz :)

Jestem w szoku, że tolerują tu kogoś takiego jak ty.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
To może zmień forum...zszokowany trollu. W twarz? Nie rozśmieszaj mnie:))))))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
~dw jestem ciekaw czy Ty w realnym świecie miałbyś dość odwagi żeby powiedzieć komuś że jest wszą? Dlaczego? Ano dlatego że od większości osób, którym byś to powiedział najzwyczajniej dostałbyś w twarz.
Nie ma to jak do woli korzystać z internetowej anonimowości.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
'Kto mieczem wojuje od miecza ginie'. Piszemy teraz o kimś konkretnym, a więc spokojnie mogę przyznać, że nie miałbym najmniejszych skrupułów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty Hal możesz lubić:):) szkoda , że Ciebie nikt nie lubi:P i jakby nie było każdy tu jest anonimowy, gdyby Hal podpisał się Jako Idiota to by nic nie zmieniło, jako Hal też jest banalny pan nikt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
O tym właśnie piszę. Każdy może zgrywać każdego za klawiaturką...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, ale dlaczego H obraża tych, co się podpisują skrótami czy pojedyńczymi literami nazywając ich anonimowymi skoro on jest tak samo anonimowy zza klawiatury, jak reszta. Może ma problemy z rozumieniem zdań w języku polskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Różnica jest taka, że "kropek" "iks" czy inny "anonim" może pisać to tu to tam i nie będzie wiadomo, że to ta sama osoba. Halewicz - wiadomo kto pisze, jakie ma poglądy. Wiemy, że Halewicz to Halewicz i tyle.

Ciągłe pisanie o nim w każdym temacie przyprawia już o odruchy wymiotne..i nie Halewicz jest temu winny, ale oszołom, który nie może się powstrzymać aby nie zatrollować tematu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
T przeczytałeś co napisałeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację knucie!!!Nie w twarz,tylko w mordę!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Nie widizałam, jeszcze takiego portalu. Ale.. to też jest dobre. Ja to póki co rozglądam się za outsourcingiem informatycznym https://warsawnow.pl/zalety-wykorzystania-outsourcingu-it-w-2020-roku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...popieram...najczęsciej byli pracownicy wypowiadajacy sie na forach czuja sie pokrzywdzeni przez wlasna glupote i swoje lenistwo...pisza "uwazajcie na ta firme, nie polecam et cetera" natomiast nie popatrza na to ze sami oszukiwali swojego bylego pracodawce ktory tak na prawde im zaufał...gdyby powstalo forum gdzie pracodawcy moga dzielic sie swoimi opiniami na temat pracownikow moze ten preceder kłamstw w koncu sie skonczył...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
a skąd wiesz że " najczęściej byli pracownicy wypowiadajacy sie na forach czuja sie pokrzywdzeni przez wlasna glupote i swoje lenistwo..." jakieś badanie w tym temacie przeprowadziłeś? wiesz bo czas ten proceder kłamstw w końcu skończyć...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry pomysł pod warunkiem, że publikowane nie byłyby dane osobowe w rozumieniu Ustawy. Tzn. jedyną opublikowaną daną byłby np. nr PESEL bez imienia i nazwiska ani adresu. W ten sposób pracodawca mógłby zweryfikować przeszłość pracownika, którego już zatrudnił i jego danymi dysponuje, zaś dane pracownika byłyby chronione na zewnątrz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ujawnianie publiczne numer pesel? Z takim czymś od razu bym poszła na policje, drogi pracodawco.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pesel nie jest daną chronioną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proste: ochrona danych osobowych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw niech prawo stanie po stronie wyzyskiwanych pracowników a później sobie niech zakładają strony!

Każde upublicznienie danych osobowych w złym świetle można zaskarżyć w sądzie - odszkodowanie to pewnie ładna kwota
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tylko skończony idiota popiera tego typu pomysły, już wyjaśniam dlaczego jednocześnie uważam iż portale w których to ,,niby" byli pracownicy oceniają swoich poprzednich pracodawców również są wuja warte. A uważam tak dlatego, gdyż nie jesteś ani ty ani ja drogi użytkowniku forum sprawdzić rzetelności tych danych. Łopatologicznie tłumacząc, pracownik zostaje zwolniony bo jak się okazuje nie nadaje się na owe stanowisko, ze złości lub bezinteresownej zawiści wypisuje bzdury na temat pracodawcy który bogu ducha winny zwolnił ową osobę z w/w powodu. Przykład drugi pracodawca zwalnia cię z pracy tylko dlatego że prowadzisz (według pracodawcy) lepsze życie od standardu tzn. masz lepszy samochód, prowadzisz bujne życie towarzyskie itp. Pracodawca nie wiele myśląc daje mu wypowiedzenie i pod wpływem wkur.....a wypisuje bzdury na jego temat na tego typu portalach. Jest to czarny pijar. Pamiętajcie kochani że to wszystko działa w dwie strony a nieprzyjemności z powodu ,,farmazonu" mogą się za wami ciągnąć długi czas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze można podać imię nazwisko pracownika i kontakt do siebie jako pracodawcy. Wówczas przyszły pracodawca jak będzie miał ochotę to sam skontaktuje się w celu uzyskania referencji o pracowniku. Wiadomą rzeczą jest, że nie uczciwi pracownicy pomijają w cv niewygodnych dla nich pracodawców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wielu pracodawców są Sami sobie winni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firmę z dnia na dzień można zamknąć i otworzyć się pod nową nazwą
Imienia i nazwiska nie da się tak łatwo zmienić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie do tych, którzy mają swoją firmę. Powiedzcie czy warto według Was inwestować w tzw outsourcing jak tutaj https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?&mode=pokaz&id=51467 ? Korzystał ktoś może z tego typu usług ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do oursourcingu to mega fajnie w tym temacie piszą tutaj https://warsawnow.pl/zalety-wykorzystania-outsourcingu-it-w-2020-roku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

do góry