Widok

Portale randkowe-opinia.

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po deszczu. Zakochni, dopasowani, twoo, badoo,i wiele innych... Czy to tylko nabijalnia kasy, czy faktycznie można kogoś fajnego poznać za ich pośrednictwem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poznałam obecnego męża na takim portalu ale już go nie ma:-) na pewno można poznać kogoś fajnego ale raczej nie kierować się wymuskanymi fotkami
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poznałam swojego narzeczonego również za pośrednictwem portalu- także nie ma co z góry skazywać tego typu stron na klęskę. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że różni ludzie zakładają tam konta- młode siksy oraz napaleni guaniarze również, ale wbrew pozorom masa ciekawych ludzi też się tam znajduje. Lepiej spróbować niż siedzieć cicho w domu czekając, aż książę z bajki zapuka na naszych drzwi :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Guzik prawda.... właściwie każdy taki serwis jest nastawiony na komercjalizację. Każdy twój ruch na takim portalu kosztuje pieniądze, nawet wysłanie wiadomości, po której nie masz nawet pewności czy ktoś odpisze.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
"ja poznałam obecnego męża na takim portalu ale już go nie ma:-) "

nie ma męża czy portalu ?

;)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie ma portalu i był całkowicie za darmo:-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dwie koleżanki poznały swoich przyszłych mężów w ten sposób, więc coś jest na rzeczy ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli można to powiem ,że na portalach randkowych to jak w życiu,kłamstwo i tak szybko wyjdzie na wierzch,ale do rzeczy:jestem za,są dobrą formą zawierania znajomości,można wybrać na prawdę wartościowe osobyma miejsce na portalu jest dla wszystkich i nie znaczy to bynajmiej o braku odwagi czy przebojowości,takie mamy czasy a nie inne,a skoro są,to dlaczego z nich nie korzystać,polecam SYMPATIĘ,sprawdzony i okej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
malwina teraz robi tzw reklamę szeptana .
pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poznalam kiedys chlopaka z ktorym bylam 2 lata..
2 lata klamst ...
ale roznie bywa nie kazdy jest taki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
moja koleżanka poznała swojego męża w ten sposób, po 1,5 roku zanjomości wzięli ślub, a po 6 miesiącach zacęło się psuć, pk 1,5 roku od niego odeszła i 6 miesięcy później była już po rozwodzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@fenicjanin :)
helo, czemu nie dołączyłeś do nas na grilla? zastanawiałam się co u Ciebie?
Portale?
jakoś nie mam pozytywnego zdania na ten temat i miło słyszeć, że komuś się tam powiodło




popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie na badoo kilka miesięcy temu poznałam fajnego faceta , utrzymujemy kontakt do dziś ;) więcej nawet miło spędziliśmy ... ;) czas .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam męża z takiego portalu. Jesteśmy 5 lat razem, skarg i uwag nie mam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli seks przygoda? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarobiona i wolna, gotowa na następnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na sympatii poznałem swoją żonkę, fakt trzeba było zapłacić parę złotych ale się opłaciło ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę, że poznawanie ludzi na portalach jest już równie normalne jak poznawanie na imprezach, czy przypadkiem gdzieś w życiu.
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście powstaje coraz więcej tego typu portali. Jednak moim zdaniem niepotrzebnie, te nowe po prostu są nastawione na szybką kasę od użytkowników albo reklamodawców, a później się zwijają. Mam zaufanie tylko do kilku, które maja uznaną już markę. A czy jest sens korzystania z takich portali? Moim zdaniem tak, po pierwsze mamy w jednym miejscu wielu singli, szukających tego samego co ja, po drugie wiele opcji pomagających w wyborze tego jedynego. Ja mam konto na mydwoje, sporo rzeczy mi się tam podoba, przede wszystkim profesjonalne podejście do tematu. A to, że trzeba wykupić abonament, żeby móc korzystać, to moim zdaniem naturalne i to też jest domena tych lepszych portali. Bo nowe, kiepskie, często są darmowe, żeby sobie po prostu wyśrubować statystyki, a skuteczność takich portali jest marna. Co innego te większe, profesjonalne portale...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam złe wspomnienia po takim portalu, dokładnie po sympatii, większość to jacyś napalenie faceci plus starzy amanci :) no i krętacze. no ale nieszczerych facetów wszędzie można spotkać;p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
>no ale nieszczerych facetów wszędzie można spotkać;p

dobrze że nieszczerych kobiet jest mniej ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja z sympatii wlasnie mam meza. Takze jeden byl ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam, ze niektórzy zrobili sobie z bycia na takich portalach styl życia, więc trzeba zważać, prawdopodobnie większość wcale nie szuka tam nikogo na poważnie tylko raczej"korzysta" spedzając czas...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaglądam czasami na polish cupid tree, co prawda nie w celach randkowych, ale w poszukiwaniu ciekawych znajomości. Jest tam wielu obcokrajowców i można nawiązać kontakty z ludźmi spoza granic naszego kraju, a to się okazuje czasami bardzo przydatne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pytam: jakąż potrzebę zaspokaja wirtualna transoceaniczna znajomość
Na tym właśnie polegał problem. Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
portal to tylko narzędzie dla takich osób jak np ja- nieśmiałych, które nie mają czasu lub okazji, żeby gdzies wyjść i poznac kogoś. A to co potoczy sie dlaej zależy juz tylko od nas. Przecież ludzie rozstaja sie z róznych przyczyn, tak jak w rożnych miejscach i okolicznościach sie poznaja. Warto zagladac na takie portale ale najważniejsze- trzeba mnieć dystans do tego i nie angazowac sie pochopne lub nie daj Boże na siłe szukac szczęścia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się z toba zgadzam nic na siłę.Ja poznałam swojego chłopaka na sympatia plus.Zalogowałam sie z ciekawości.Był on jedną z niewielu osób do których odpisałam i tak od słowa do słowa.Świetnie mi sie z nim rozmawiało już wtedy czułam że coś między nami zaiskrzyło i nie pomyliłam się.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o płatne to mały ruch, mało osób, i cieniutko. Ale zawsze można trafić jak w totka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skorzystałam z ogłoszeń na Trojmiescie. Są za darmo.
Rozni ludzie sie trafiają. Obecnie jestem z jednym z ogłoszenia i jest fajny.
Poznanie partnera jest lepszym rozwiazanmie dla osób mało rozrywkowych (puby i kluby), z duza ilością obowiązków i nastawionych na konkretną osobę z charakteru - najpierw poznaje sie osobowosc przez pisanie.
Za to problem jest z brakiem chemi na pierwszej randce no i czesto później tez ;).
Nie skreslam tej formy poznawania, nie jest to żadna desperacja a wrecz fajnie, że ludzie wychodzą z inicjatywą a nie czekaja az ktos przyjdzie i zapuka do ich drzwi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znam jeszcze randki.zyskajwiele.pl. Tam można poczatować z fajnymi ludźmi. To jest portal gdzie rzeczywiście realni ludzie chcą kogoś poznać a nie jakieś fałszywe konta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiam się czy na portalach randkowych trzeba dodawać zdjęcia. Chciałbym pokazać zdjęcia osobie z którą piszę , a nie wszystkim. Czy jednak żeby nawiązać kontakt zdjęcie musi być, bo nikt się nie zainteresuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli na danym portalu jest opcja ukryj-pokarz zdjęcie to tak.
W innych przypadkach albo decydujesz się je wstawić albo nie.
Profile ze zdjęciem są częściej przeglądane- to fakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki.Nie mam doświadczenia w temacie stąd to pytanie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tymi portalami to różnie wbywa. Mozna trafić i byc zadowolonym/ą,
a mozna naciąć jak cho....ra. 4lata temu nawiązałem kontakt z, zdawałwoby się, miłą i sympatyczną młodą (28lat) panienką. Po roku mailowego kontaktu okazało się, że aż wstyd o tym mówić - ale co mi tam - wyszło na jaw, że przez rok miałem znajomości z gejem. I nie chodzi oto, bym miał coś przeciw gejom, bo jestem tolerancyjny, ale poczułem się brutalnie oszukany. Od tamtej pory już nie zaglądam na portale randkowe. Jakoś tak dziwnie nabrałem zniechęcenia do zawierania znajomości, już nie mówiąc o znajomościach w realu. Po prostu obawiam się kolejnej wpadki. Mogę z kimś popisać, pożartwać itd, ale żadnych spotkań. Koniec. :( Zraziłem się :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciesz się, że prawda wyszła na jaw, zanim poszliście do łózka ;]
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jasne, że można się naciąć i zrazić ,ale znam świetną dziewczynę ,która poznała faceta i są razem już 6 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wśród moich znajomych, a nawet w rodzinie są osoby, które poznały się na portalu i są dobrymi małżeństwami.Jak widać znalezienie drugiej połowy w internecie jest możliwe.
Freewolny, nie zrażaj się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dwie koleżanki poznały swoich mężów na takim właśnie portalu, zatem cuda się zdarzają ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Freewolny napisał:
" Po prostu obawiam się kolejnej wpadki."

- Jak można nie rozpoznać geja?:D

Inny głos, łuk brwiowy, szyja itp.

Ale szczerze współczuję, zrobiłeś sobie kuku na całe życie (kuku w postaci podejrzeń).
Gdy się zakochasz zapomnisz o wszystkim:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mmm, jest już na Forum jeden mmm, zmień nick, bo możesz wprowadzić odbiorców w błąd (chociaż mało kto chyba uwierzy w nagłą zmianę stylu naszego mmm) ;)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi przypomnij mi proszę jak nazywają się osoby, które zawodowo piszą na forach?
Czy je można czymś wprowadzić w błąd?:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pytanie do mnie (Mi)? Nie mam pojęcia - może Foromaniacy? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chwile czlowieka nie ma, a juz probuja sie podszyc ;)

@mmm
pierwszy bylem :P zaklepane jakis czas temu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
@"nasz" mmm (jak to napisała moja siostra)
swego trzeba pilnować, bo Ci zabiorą ;-)
po drugie trzeba się zalogować ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@M-a-j-k-a
jakby jeszcze bylo cos do zabrania, to bym zrozumial... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Forumowa tożsamość :D Po zarejestrowaniu login jest jak znak firmowy- zastrzeżony :)
Według mnie zalogowani mają "cieplej", ale... jaki przykład Mikro dała ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mmm - no przecież jest co. Twoje trzy literki ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sissel
'...mają "cieplej"...' - wspominalem kiedys ze lubie kazda pore roku (zime tez) ;)
chyba ze mowa o 'cieplej' w sensie ilosci spamu? :D

@M-a-j-k-a
zainteresowani dostrzega (niejedna) roznice ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przypomnij mi proszę, wspominałeś, że jesteś uparciuchem :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sissel
ten fakt akurat, chyba nigdy nie budzil najmniejszych watpliwosci :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakochałam się w detektywie Januszu Szuminskim.Co zrobić by się zemną umówił.Jk go skłonić do odebrania telefonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mmm, wybacz, że tak to wyrażę, ale chyba za mało zaglądasz na różne portale :))), albo jeszcze nie miałaś wpadki. Więc mozna kogoś wprowadzić w błąd w postaci fotek. W technice obróbki cyfrowej, to wcale nie jest takie trudne. No, ale skoro tak uważasz..... :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do głowy by mi nie przyszło że można mailować ze sobą przez rok czasu!!!
Jedno spotkanie w realnym świecie wyjaśnia bardzo dużo i zastępuje miesiące wirtualnych rozmów.
Nigdy nie szukam partnera poza własnym województwem może to w pewien sposób mnie chroni.
Wiem, że świat jest pełen wariatów i zaburzonych ale są też fajni i wartościowi ludzie.
No ale skoro w Twoim przypadku jedno przykre zdarzenie determinuje zaniechanie dalszych starań to już niestety nic na to nie poradzę.
Przykro mi :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli obraziłam kogoś inaczej zorientowanego to przepraszam,
wybacz mi Freewolny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez kwiatów to się chyba nie obejdzie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast kwiatów

http://www.tekstowo.pl/piosenka,lisa_gerrard,now_we_are_free.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie się podoba, nie wiem, jak Freewolny'emu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mmm jestem niesamowicie mile zaskoczony, takie pioseneczki, to moje ulubione klimaty, kiedy rozmarzę się prawie do łez. Mam troche takich. :))) A ja to tak nie obrażam się za bardzo, bo guzik z tego mam. Wole cos fajnego posłuchać, poklikac przez neta, pospierać się o coś. To, że się wtedy zraziłem, to pewnie był jakiś ewenement, bo tak to na rózne portale to nie narzekam zbytnio. Są wariaci, na ale to internet. :)))
W końcu na tym forum na nikogo nie narzekam. :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to gdzie można kogoś spotkać odpowiedniego? poprzez znajomych nie, w pracy nie, w sklepie nie, w kościele jeśli ktoś chodzi nie, no to gdzie? mocno się nad tym zastanawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto szuka ten znajdzie...albo i nie;)...Tomku,metoda szukania dowolna,ważne żeby zacząć działać i nie słuchać narzekań innych:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Tomek.siwy
nie szukaj na sile, a ten ktos sam sie znajdzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
yhym, już widzę jak ten ktoś się sam znajduje, w momencie kiedy jest najbardziej potrzebny ten drugi ktoś, kto wesprze, pomoże, popchnie do działania czy po prostu będzie obok, to nie ma nikogo. Ale może i faktycznie jeszcze i mi zaświeci słoneczko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Tomek.siwy
czy cokolwiek moze ulec jakiejkolwiek zmianie w twoim zyciu, skoro i tak w nia nie wierzysz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wierze, ależ wierze, że nastąpi zmiana, wiosna, coraz cieplej, chęci do życia przybywa, zobaczymy co los przyniesie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Tomek
Te same pytania , które Ty zadałeś , mi także przemknęły przez głowę :)
W słowa ten ktoś się sam znajdzie , mi także jakoś nie chce się wierzyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
młodemu łatwiej, mi jest niezmiernie trudno zaczynać życie mając 50+, ach, nie będę się przecież tu zwierzał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Tomek
Mylisz się, młodym wcale nie jest łatwiej ..ich też powstrzymują różne lęki , kompleksy , strach przed ośmieszeniem..Szczególnie , jeśli zawaliło im się coś , w co wierzyli bardzo..Nie musisz się zwierzać , przecież nikt tego nie wymaga ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niby tak, masz rację, ale ze mnie jeszcze cały czas wyłazi poczucie krzywdy, zawodu itp. mimo, że już sporo czasu upłynęło i czasami niepotrzebnie ta moja zgryzota wyłazi na światło dzienne a przecież Was to raczej zbytnio nie obchodzi i generalnie to nie jest kącik zwierzeń i po drugie ja jestem twardym facetem, który łez nie roni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest normalne , że cały czas wychodzi poczucie krzywdy , zawodu i żal. Niby czas leczy rany , ale..wszystko zależy chyba od stopnia wrażliwości człowieka , u jednych po jakimś czasie żal mija i można budować wszystko od nowa , u innych takie przeżycia pozostają do końca życia , nawet jeśli założy się nowy związek , a jeszcze inni nigdy nie są gotowi na nowe uczucie , bojąc się kolejnego rozczarowania :/ Najważniejsza zasada , nigdy nic na siłę :) Daj sobie jeszcze trochę czasu :) I ponieważ nie jest to kącik zwierzeń , to ja już milczę :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
och, rady i porady są bardzo cenne, mi chodziło o to, że nie będę streszczał ostatnich dwóch lat mojego życia, chętnie posłucham, co inni sądzą na takie tematy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem , o co Ci chodziło i dlatego wcześniej napisałam , że zwierzeń nikt nie wymaga , zresztą po co się uzewnętrzniać przed całym światem ? ;) Moje zdanie na ten temat już znasz ..ostatnio rozmawiały dwie moje koleżanki właśnie na temat szukania drugiej połowy :) Jedna do drugiej mówi : Nie masz nikogo , bo nie szukasz . a druga się wkurzyła dyskusją i zapytała , czy ma sobie tabliczkę na szyi powiesić , że kogoś szuka :)))) I tak właśnie wtedy sobie pomyślałam , że to szukanie to ciężka sprawa , a czekać aż ktoś sam się pojawi.. można czekać długo i się nie doczekać :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda, można szukać i nie znaleźć, ja rozpuściłem wieści po znajomych, że szukam tej, której mógłbym oddać te lata, które mi jeszcze zostały, siebie takiego jakim jestem, znajomi i rodzina wiedzą jakim jestem człowiekiem, że postanowiłem jeszcze raz zaufać, zawierzyć, móc z kimś być razem i wspólnie. Póki co, brak odzewu, nie znają wolnych osób
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego też , ja nic Tobie nie doradzę , ponieważ sama nie miałabym pomysłu na taką sytuację :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"czy cokolwiek moze ulec jakiejkolwiek zmianie w twoim zyciu, skoro i tak w nia nie wierzysz?"

mmm, a Ty wierzysz?

Tomek.siwy - ile masz lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no 52 lata, a głowa totalnie biała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
M...a co taka ciekawska jesteś?ma facet pesel podać?jakie to ma znaczenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytałam - nie mogę? Może też szukam? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz tak dobrą pamięć to powinnaś pamiętać że pisał iż ma 50+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd wiesz, że mam dobrą pamięć?

A 50+ to może być 51 i 59 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
M...sorry..wzięłam Ciebie chyba za kogoś innego;p..dobra pamięć jest bardzo przydatna:)...pytanie o wiek należy do gatunku wścibskich,zwłaszcza publiczne i tak obcesowe;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie akurat można się pytać wprost i bez obwijania w bawełnę, tak nawet wolę, co najwyżej odpowiedź może być lekko wymijająca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@M.
moja wiara nie ma tutaj nic do rzeczy. ale jezeli ta informacja w jakikowiek sposob pomoze tomkowi i bedzie mu dzieki temu latwiej i razniej, to owszem, wierze w fakt znalezienia, przez niego, w zyciu tego, na czym zalezy mu najbardziej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Tomek. Spotkaliśmy się kiedyś w Gdyni. Jeśli nadal jesteś samotny, szukasz bratniej duszy, towarzyszki życia to odezwij się. Chcę coś wyjaśnić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja posłuchałem się trochę tych porad http://wolnyportal.pl/viewtopic.php?t=305 i teraz już mam kochającą narzeczoną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A korzystał ktoś może z kochaj.pl ? Słyszałam że robią takie na prawdę dobre testy dopasowania i że na prawdę poważne osoby tam siedzą i chcą poważnego związku bo portal też zwraca uwagę na jakość profili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli znajomość przeniesie się do świata rzeczywistego, jestem jak najbardziej za :) Najważniejsze to nie utknąć w wirtualnej rzeczywistości i nie karmić się złudzeniami, jakie oferuje taka fikcja...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

OMIJAJCIE portal b2 .pl - wyciągają w sprytny sposób kasę ,opłacając miesiąc konta premium w promocyjnej cenie za 9,90 zl nie dość ze udostępniasz numer karty platonicznej/kredytowej to równocześnie wyrażasz zgodę aby później pobrano opłatę za 6 miesięcy korzystania z konta premium , nie możesz zrezygnować /zlikwidować konta na b2.pl droga elektroniczna do czasu kiedy nie zostanie pobrana oplata za 6 miesięcy ,za nie wykorzystany okres nie zwracają pieniędzy !!!! .KARTA PŁATNOŚCI JEST WIDOCZNA TYLKO RAZ ,potem opłaty pobierane są automatycznie ,nie ma możliwości późniejszego przeczytania na co sie zgodziłeś i jaki są dalsze warunki ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tylko tu upuszczam fragment regulaminu jednej ze wspomnianych stron:
"****** korzysta z profesjonalnych animatorów i operatorów dla rozrywki Użytkowników, którzy nie są odrębnie zidentyfikowani w systemie. Niniejsza Usługa świadczona jest w najwyższej jakości. Prawdziwe spotkania z tymi operatorami nie są możliwe. Użytkownicy mogą wysyłać im wiadomości tylko w ramach portalu."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie bagla i tinder, chociaz tinder to nie portal a apka, ale no te dwa glownie dzialaly dla mnie, kiedys przez chwile roksa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uważam że z perspektywy kobiety jest dużo do wyboru , jeśli jest się mężczyzną to już nie tak łatwo, trzeba znać się na ludziach jeśli chcesz szukać czegoś na takich stronach, ogólnie nie polecam, Ładne kobiety i przystojni męzczyźni, przebierają w opcjach, więc nie powinniście być zdziwieni jeśli jesteście 3-4 opcją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio coraz częściej słyszy się o nieuczciwych praktykach, takich jak fałszywe profile czy manipulacje emocjonalne ze strony administratorów stron.

Możecie sobie poczytać jak to działa na przykładzie portalu randkowego, na którym teoretycznie można znaleźć kobiety z Ukrainy:
https://intymnapolska.pl/ukrainedate-com-opinie-o-portalu-randkowym-czy-to-oszustwo/

Dlatego zanim zdecydujecie się na rejestrację, polecam sprawdzenie recenzji innych użytkowników, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Takich stron jest masa, za nim założycie konto wpiszcie do Google zapytanie o opinie na temat danej strony. Przestrzegam też przed przyjmowaniem recenzji innych osób jako prawdy objawionej. Niestety wiele strony zarabia na kłamaniu i zachęcaniu do zakładania kont, mają z tego pewien %.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście odradzam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (47 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

do góry