Widok

Portale randkowe-opinia.

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po deszczu. Zakochni, dopasowani, twoo, badoo,i wiele innych... Czy to tylko nabijalnia kasy, czy faktycznie można kogoś fajnego poznać za ich pośrednictwem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast kwiatów

http://www.tekstowo.pl/piosenka,lisa_gerrard,now_we_are_free.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez kwiatów to się chyba nie obejdzie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli obraziłam kogoś inaczej zorientowanego to przepraszam,
wybacz mi Freewolny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sissel
ten fakt akurat, chyba nigdy nie budzil najmniejszych watpliwosci :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przypomnij mi proszę, wspominałeś, że jesteś uparciuchem :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sissel
'...mają "cieplej"...' - wspominalem kiedys ze lubie kazda pore roku (zime tez) ;)
chyba ze mowa o 'cieplej' w sensie ilosci spamu? :D

@M-a-j-k-a
zainteresowani dostrzega (niejedna) roznice ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mmm - no przecież jest co. Twoje trzy literki ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Forumowa tożsamość :D Po zarejestrowaniu login jest jak znak firmowy- zastrzeżony :)
Według mnie zalogowani mają "cieplej", ale... jaki przykład Mikro dała ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@M-a-j-k-a
jakby jeszcze bylo cos do zabrania, to bym zrozumial... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@"nasz" mmm (jak to napisała moja siostra)
swego trzeba pilnować, bo Ci zabiorą ;-)
po drugie trzeba się zalogować ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chwile czlowieka nie ma, a juz probuja sie podszyc ;)

@mmm
pierwszy bylem :P zaklepane jakis czas temu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do głowy by mi nie przyszło że można mailować ze sobą przez rok czasu!!!
Jedno spotkanie w realnym świecie wyjaśnia bardzo dużo i zastępuje miesiące wirtualnych rozmów.
Nigdy nie szukam partnera poza własnym województwem może to w pewien sposób mnie chroni.
Wiem, że świat jest pełen wariatów i zaburzonych ale są też fajni i wartościowi ludzie.
No ale skoro w Twoim przypadku jedno przykre zdarzenie determinuje zaniechanie dalszych starań to już niestety nic na to nie poradzę.
Przykro mi :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mmm, wybacz, że tak to wyrażę, ale chyba za mało zaglądasz na różne portale :))), albo jeszcze nie miałaś wpadki. Więc mozna kogoś wprowadzić w błąd w postaci fotek. W technice obróbki cyfrowej, to wcale nie jest takie trudne. No, ale skoro tak uważasz..... :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie do mnie (Mi)? Nie mam pojęcia - może Foromaniacy? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi przypomnij mi proszę jak nazywają się osoby, które zawodowo piszą na forach?
Czy je można czymś wprowadzić w błąd?:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
mmm, jest już na Forum jeden mmm, zmień nick, bo możesz wprowadzić odbiorców w błąd (chociaż mało kto chyba uwierzy w nagłą zmianę stylu naszego mmm) ;)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Freewolny napisał:
" Po prostu obawiam się kolejnej wpadki."

- Jak można nie rozpoznać geja?:D

Inny głos, łuk brwiowy, szyja itp.

Ale szczerze współczuję, zrobiłeś sobie kuku na całe życie (kuku w postaci podejrzeń).
Gdy się zakochasz zapomnisz o wszystkim:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dwie koleżanki poznały swoich mężów na takim właśnie portalu, zatem cuda się zdarzają ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wśród moich znajomych, a nawet w rodzinie są osoby, które poznały się na portalu i są dobrymi małżeństwami.Jak widać znalezienie drugiej połowy w internecie jest możliwe.
Freewolny, nie zrażaj się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne, że można się naciąć i zrazić ,ale znam świetną dziewczynę ,która poznała faceta i są razem już 6 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry