Widok

Portova

Portova Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstanie u zbiegu ulic Węglowej, Wendy i Portowej, co oznacza, że przyszli mieszkańcy mają zagwarantowany swobodny dostęp do wszystkich udogodnień miasta. Jest to idealne miejsce dla osób aktywnych, miłośników życia miejskiego. Osiedle będzie położone od kilkudziesięciu do kilkuset metrów od kawiarni i restauracji, szkół, sklepów, instytucji kultury, szpitala oraz przychodni ...
więcej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

bedzie bo to blisko portu... ale cos za cos

jak w tytule
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 31

hehe mączki rybnej nie przeładowują już od jakiś 20 lat od kiedy Dalmor przestał działać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

To raczej przemysłowa - robotnicza dzielnica. W okolicy hałas i smród od portu.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 19

cena

Czy wiadomo jakie ceny beda z 2pok i 3pok mieszkania?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 28

czyli 1 pokojowe za milion?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda że budynek jest podobny do wielu które można spotkać np w Warszawie :(, nie grzeszy polotem architektonicznym (takie kopiuj wklej) W Gdyni oczekiwał bym jakiś ciekawych architektonicznie projektów wyznaczających kierunki wyróżniających się od "MASÓWI" (jak kiedyś Modernizm GDYŃSKI)!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 34

Fajnie, że nawiązują do modernizmu, z którego slynie nasza Gdynia :) Brawo dla Invest Komfort :)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 31

Dobre projekty

Invest Komfort ma dobrych projektantów, bardzo mi się podobają ich osiedla. Nie są sztampowe i dobrze wtapiają się w otoczenie. Portova wygrywa tez lokalizacja.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 24

port-sport

lokalizacja przy porcie (rybnym) to nie wszystko - to coś jak tenis w porcie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 28

gdzie jest 'port rybny' ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Stowarzyszenie Osób Podsłuchiwanych przez Invest Komfort

Dyrektor Invest Komfort Marek Pirsztuk zeznał w sądzie że nie, że to ludzie sami sobie pozakładali podsłuchy w mieszkaniach podczas budowy, ciekawe ?
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 11

Teoria spiskowa prawie jak ta o płaskiej ziemi. Po co Invest Komfort ma niby zakładać komuś podsłuch w mieszkaniu, litości.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 24

Lokalizacja super

Zamieszkałabym chętnie w takim miejscu :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 26

17 piętro

Tam to musi być widok :)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 23

Portova podobny jak Altus

nie podoba mi sie za takie pieniadze
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 13

Sprawia wrażenie idealnej pod inwestycje.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 20

Ceny juz urosly 15% od kiedy kupilem...szok!

To pewnie przez wiadomosc, ze tuz bedzie nowy terminal promowy, restauracje i knajpki
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 23

Ceny wysokie, ale jak ktoś teraz zainwestuje, to przynamniej ma pewność, że za kilka lat, ten budynek będzie wciąż wyglądać nowocześnie i stylowo.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 16

hej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

czesc
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

To będzie coś

czekam z niecierpliwością bo ten budynek to coś, czego nie da się przeoczyć... myślę, że będzie robił wrażenie. Bardzo dobrze, że jest biały
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

Będzie czarny

Będzie czarny od spalin i wyciętych DPF. Widzę po swoim domu. Drogo ale w trójmiescie mało się buduje i dlatego takie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie będzie czarny

dobre wykonanie zabezpiecza przed oznakami starzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna lokalizacja

Moim zdaniem najlepsza lokalizacja w Gdyni - dziesięć minut do plaży oraz Bulwaru Nadmorskiego, przy równoczesnym pozostaniu w centrum miasta.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

fajnie że w końcu coś tam powstanie

szkoda tylko że taka sztampowa architektura, w zasadzie kopiuj/wklej Altusa z Redłowa. Trochę zmarnowany potencjał miejsca w samym śródmieściu IK postanowił wycisnąc z działki maksa kosztem wyglądu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Idealna

To inwestycja idealna dla mnie. Bardzo cenię sobie położenie w centrum przy jednoczesnym zachowaniu odrębności osiedla.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Aranżacja zieleni

Ta inwestycja robi wrażenie! Od razu widać, że deweloper zadbał o nawet najmniejsze szczegóły. Czytałam, że zieleń została zaprojektowana tak, żeby cieszyć mieszkańców przez cały rok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Brawo

Brawo dla dewelopera za wzięcie pod uwagę klimatu i tradycji miasta. :) Projekt dobrze się wpisuje w przestrzeń i jest "gdyński".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Studio Kwadrat

i wszystko wiadomo. :) Lubię i cenię Invest Komfort za to, że zawsze pracują z najlepszymi architektami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

moloch

który z najlepszych architektów szczyci sie takim molochem ???
Takie osiedle będzie straszyc za 5-10lat i nikt nie bedzie chciał tam mieszkac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Powiedz to mieszkańcom innych inwestycji tego dewelopera

Lata mijają, a one wciąż tak wyglądają tak samo i nigdy nie świecą pustkami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobry projekt

Projekt z poszanowaniem klimatu i charakteru miasta... To mi się podoba.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Miałem obawy ze względu na wielkość

ale naprawdę dobrze się wpasowała i domknęła pl. Kaszubski. Jest ok.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zgadzam się z poprzednikami

gabaryt ogromny, ale projekt naprawdę wpisał się w krajobraz miasta: jest po prostu gdyński. :) Niewielu deweloperów realizuje teraz takie inwestycje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podoba mi się

Budowa z poszanowaniem charakteru otoczenia... to mi się podoba!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inwestycja?

Pył weglowy, halas z portu, zapachy z portu, piach z okolicznych placów budowy. Żałość. Nie da się mieszkać bo trują w tej okolicy. O kopciuchach zimą nie wspomnę. Palą w piecach czym się da. Uciekać!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bzdura. Mieszkam tu i nic z tych wróżb się nie sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo ciekawa aranżacja przestrzeni

świetnie oddaje gdyński klimat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Połączenie nowoczesnej inwestycji

z tradycyjnym dla Gdyni modernizmem. To mi się podoba. Projektować przestrzeń trzeba z pomysłem, a nie na zasadzie "wyklejanki".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dni pokazowe

Byłem na dniach pokazowych i nie mogę wyrzucić tej inwestycji z myśli. ;) Planuję powiększenie rodziny, w związku z czym rozglądam się za nowym mieszkaniem. Myślę, że zdecydujemy się na Portovą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapraszamy, my już tu mieszkamy i jest
rewelacyjnie. Na bogato...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Open House

Ruszam na festiwal obejrzeć tę inwestycję! Długo czekałam na zagospodarowanie tej części Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pasuje do dzielnicy

Zdecydowanie potrzebujemy w Gdyni więcej modernistycznych, nowoczesnych projektów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pięknie domyka przestrzeń

doskonale wpisuje się charakter miasta oraz dopełnia plac Kaszubski.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ceny

Byłem zainteresowany zakupem mieszkania w tej inwestycji.
Deweloper w okresie październik - listopad podniósł cenę o ok 2k / m2 przy mieszkaniu o metrażu 50m2.
Ja jednak poszukam czegoś innego, ale na pewno znajdą się osoby, które zdecydują się na zakup przy tak napompowanych cenach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ceny rosły od pierwszych dni sprzedaży, jednak proszę uwierzyć, że mieszkanie tu jest warte swojej ceny. Materiały wykończeniowe, aranżacja części wspólnych są na najwyższym poziomie, a strefą relaksu dla mieszkańców i jej designem można śmiało chwalić się w świecie. Mieszka się tu naprawdę komfortowo i jakby... luksusowo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Warta swojej ceny

Inwestycja z rozmachem, wykonana na najwyższym poziomie przez dewelopera z renomą i świetnie zlokalizowana. Przy kupnie nie brałem pod uwagę innych możliwości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie brałeś innych możliwości pod uwagę?... a wypisujesz komentarze podobnej treści dla wszystkich inwestycji tego dewelopera :)
No tak. Jesteś jego przedstawicielem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pierwszy krok

dla tej okolicy i od razu wysoka poprzeczka. Oby wszystkie inne inwestycje okazały się równie udane.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry kierunek

Inwestycja wygląda interesująco, nie wyobrażam sobie lepszego miejsca, w którym mógłby powstać taki budynek niż Gdynia. Mam nadzieję, że wyznaczy kierunek trendu dla następnych budynków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pasuje do klimatu

Podoba mi się w jaką stronę zmierzają inwestycje w 3miescie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takich inwestycji nam potrzeba

nowoczesne, modernistyczne, z poszanowaniem zieleni i otoczenia. Tak trzeba budować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dni pokazowe mnie przekonały

Brałem pod uwagę kilka lokalizacji, w tym także Sopot. Jednak dni pokazowe rozwiały moje wszystkie wątpliwości. Niesamowita przestrzeń. I świetna jakość wykonania - nie miałem cienia obaw podpisując kupno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowe oblicze Gdyni

Mnie przekonuje. Pasuje do otoczenia i podniosło standard całej okolicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysoko

Mój przyjaciel tam mieszka. Bywam u niego i muszę przyznać, że budownictwo na bardzo wysokim poziomie; nie wspominając, że bardzo przyzwoita lokalizacja i dostęp do różnych stref dla mieszkańców.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Manka

Zasłużona nagroda! Bardzo podoba mi się to miejsce, zarowno z nazwy jak i architektury. Wszystko pasuje do Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic dziwnego że wygrało

to naprawdę ładny, wysoki punkt, w dodatku w Centrum. Zazdroszczę mieszkającym widoku - kocham patrzeć na miasto nocą. :) Myślę, że nagroda zasłużona. Gdynia najlepsza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak

dobre inwestycje i wszystkie robią wrażenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooooo

dopiero teraz widzę ile Portova zdobyła nagród. fakt, swietny styl, a ten widok z góry to musi byc cos niesamowitego..jest poziom :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysokościowce

Super sprawa, jako że jestem fanem panoram miast. Gdybym był specjalistą, budowałbym tylko wysokościowce, bo dla tych widoków zdecydowanie warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazdro...

Gdybym miała tyle kasy, kupiłabym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem okazję być

ten widok to istna petarda. jak patrzy się w dół, czuć ten miły dreszczyk adrenalinki :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

przedszkole 25 na Necla w Gdyni (9 odpowiedzi)

Czy są tu może rodzice maluchów chodzących do przedszkola 25 na Necla w Gdyni? Moja córcia będzie...

DOBRY PRAWNIK POSZUKIWANY!!!!!!!!!! (13 odpowiedzi)

Poszukuję dobrego prawnika specjalizującego się w prawie pracy. Więcej informacji prześlę na...

do góry