Widok
Porządny antykwariat!
Ceny dla ludzi i jest z czego wybrać. Kupowałam książki dla moich maluchów i siostry. Zamówiłam też dwie nowości. Fajnie, że jest taka możliwość.
Moja ocena
obsługa: 6
oferta: 6
jakość asortymentu: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6