Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kupiłem tu 4-tomową "Historię Pomorza" pod red. Gerarda Labudy wątek zamknięty Pani Regina to ikona sopockiego rynku antykwarycznego, przy tym osoba...
~Pasjonat literatury
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Świetne miejsce wątek zamknięty Bardzo polecam to miejsce, mają naprawdę chyba każdą książkę, ceny...
~Irmina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo dobry antykwariat! Znalazłam wiele książek potrzebnych mi na kurs...
~Alina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Biały kruk ! wątek zamknięty Nie ma już takich miejsc, gdzie nowe książki dostaje się w cenie makulatury,...
~Kubeł
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Duży wybór książek, miła obsługa. Nie było pozycji którą jestem...
~Polecam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

ulubiony wątek zamknięty Mój ulubiony i zdecydowanie najlepszy antykwariat w jakim bywałam. Szczerze...
~E.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Marta - opinia wątek zamknięty Super obsługa i duży wybór książek od podrecznikow do książek...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Rewelacja wątek zamknięty Mój ulubiony antykwariat w Sopocie, dostałam tam prawie wszystko czego...
~Ela
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

BEZPROBLEMOWO wątek zamknięty Chciałam sprzedać zbędne książki z domowej biblioteczki. Dzwoniłam do wielu...
~paulinas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Profesjonalizm i Uśmiech wątek zamknięty Tak w skrócie można powiedzieć o tym Antykwariacie. Z prostej przyczyny,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Magiczne miejsce z książkami wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, a osoby, które tam pracują, doskonale znają się na...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

antykwariat wątek zamknięty od kilkunastu lat zaopatruje się w książki w antykwariacie prowadzonym przez...
~józef sawicki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Miło i sympatycznie.Profesjonalna obsługa. A przede...
~Ada
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Flawless Victory wątek zamknięty Polecam! Przemiła obsługa przede wszystkim. Jak przychodzisz często to można...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Porządny antykwariat! wątek zamknięty Ceny dla ludzi i jest z czego wybrać. Kupowałam książki dla moich maluchów i...
~Ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Polecam wątek zamknięty doświadczenie i profesjonalizm .polecam zakupy w SAiK, www.sopocki.osdw.pl
~Sopocianin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

Polecam wątek zamknięty Nareszcie zapełniona luka na rynku! Przemiła obsługa cechująca się...
~G
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry