Widok

Posrednik? czy nie ?

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Czesc, mam do sprzedania 2pokoje w centrum wrzeszcza, stety - niestety na parterze przez co proces bedzie dluzszy - klient bardziej wybredny ;) ..

Macie jakiegos sprawdzonego posrednika? z "w miare znosna prowizją ? lub po stronie kupujacego" ? Prosze nie pisac akcji typu Partnerzy -bo nie interesuje mnie firma tylko konkretny posrednik -zaufany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chłopie wystaw to sam i nie kombinuj .Umów się z kilkoma chętnymi , pokaz zdjęcia i akt prawny i po sprawie .
Widać że na samym początku jaż zaczynasz oszczędzać a to ci się nie uda bo będziesz się z tym bujał kilka lat
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre. Widze ze kolega obroty w nieruchomosciach to robi hurtowo.kilka lat . skopiuje sobie i bede pokazywal kolegom z branzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

...i jeszcze ta prowizja po stronie kupującego. Najlepiej jak by pośrednik jeszcze tobie zapłacił za sprzedaż twojego mieszkania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z takim podejsciem qty to chyba jestes z firmy partnerzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poświęć swoim sprawom trochę czasu, uruchom wyobraźnię i załatw to sam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiem jako pośrednik - parter parterowi nierówny.
Z jednym mieszkaniem może być większy problem, z drugim mniejszy. Większe znaczenie ma kilka innych cech.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teresa Olak z Olak. Sprzedawała mi mieszkanie po rodzicach. Ogarnia Wrzeszcz, bo ma tam biuro. Sympatyczna i bezproblemowa. Dałem klucze i miałem spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

gdzie zamówić tanie okna pcv (17 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

do góry