Widok
Postawiła mnie na nogi
Do Gabinetu Rehabilitacji Fizjo-Sport trafiłam z bardzo poważnymi schorzeniami kręgosłupa oraz kończyn dolnych. Mój stan zdrowia uniemożliwiał mi funkcjonowanie w życiu codziennym. Po intensywnej rehabilitacji, którą wykonała Pani Emilka stanęłam na nogi.Profesjonalne podejście do pacjenta oraz miła atmosfera sprawiły,ze po dwóch tygodniach zaczęłam normalnie funkcjonować. Szczerze polecam!
Moja ocena
Gabinet Rehabilitacji Fizjo Sport
kategoria: Rehabilitacja
obsługa: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: 6
czas oczekiwania: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6