Do Gabinetu Rehabilitacji Fizjo-Sport trafiłam z bardzo poważnymi schorzeniami kręgosłupa oraz kończyn dolnych. Mój stan zdrowia uniemożliwiał mi funkcjonowanie w życiu codziennym. Po intensywnej rehabilitacji, którą wykonała Pani Emilka stanęłam na nogi.Profesjonalne podejście do pacjenta oraz miła atmosfera sprawiły,ze po dwóch tygodniach zaczęłam normalnie funkcjonować. Szczerze polecam!