Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama Stasia - opinia Super zabawa, przygotowana opiekuńcza kadra, mój 8 letni syn zakochał się w...
~Mama Stasia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Mama Stasia - opinia Super zabawa, przygotowana opiekuńcza kadra, mój 8 letni syn zakochał się w...
~Mama Stasia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Robert - opinia wszystko super - najlepsze obozy zimowe
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Roza - opinia wątek zamknięty Byłam na obozie letnim 2021 w pPoroninie, i śmiało mogę powiedzieć że to były...
~Roza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

KI - opinia wątek zamknięty Pod każdym względem zawsze najlepsi!
~KI
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Karina - opinia wątek zamknięty Tak korzystaliśmy. Wysłaliśmy syna na obóz w czerwcu na którym rozchorował...
~Karina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Krystian - opinia wątek zamknięty Poszukiwacze przygód- tragedia nie polecam. Syn rozchorował się już w...
~Krystian
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Profesjonalizm wątek zamknięty Corka spędziła na obozie w Stegnie na Camp4 Girls wspaniale wakacje. Firmę...
~Marzenna P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

super!!! wątek zamknięty Poszukiwacze Przygód z Gdańska to sprawdzone przeze mnie w tym roku biuro....
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2011

Super oferta kolonii! wątek zamknięty Moje dziecko było już na 3 koloniach - ostatnio znalazłam w internecie obozy...
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

REWELACJA wątek zamknięty Dwójka dzieci świetnie spędziła czas, są bardzo zadowolone i już planują...
~Rafał K.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

... wątek zamknięty Najbardziej zaj......ste biuro podróży jakie znam i nie ma co tu sie rospisywac
~wojtek.janek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Kadra za młoda c.d 1 wątek zamknięty Komentarz Pani na forum z dnia 23 lipca dotyczący Klubu Poszukiwaczy Przygód...
~Anna Radzikowska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

bardzo młoda kadra:( wątek zamknięty Byliśmy uczestnikami obozu dzieci z rodzicami. Oferta wydała się super,...
~rodzic
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Pełen profesjonalizm, edukacja i doskonała zabawa dla dzieci wątek zamknięty Moje dziecko było na obozie medycznym i psychologicznym - wróciło zachwycone...
~Renata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

SUPER wątek zamknięty Obóz street dance w Poroninie, na którym była moja córka okazał sie strzałem...
~Aleksandra Owczarek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

Wykorzystano zdjęcia bez naszej zgody wątek zamknięty Nie polecam. Organizator umieścił zdjęcia naszego dziecka na swojej stronie...
~Ja
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Zadowolona obozowiczka. wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z obozów Poszukiwaczy Przygód. Lubię aktywnie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Polecam! wątek zamknięty Witam! Postanowiłam dopisać swoją opinię, po tym jak zobaczyłam zdanie...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry