Widok

Poszukiwana praca na urlopie wychowawczym

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie,
za dwa tygodnie rozpoczynam urlop wychowawczy i od jakiegoś już czasu borykam się z tematem znalezienia dodatkowego źródła dochodu. Niestety propozycje pracy dla młodych mam jakie do tej pory znalazłam to telemarketing, tajemniczo brzmiące video-czaty, kojarzące się z akwizycją sprzedaże OFE itp. Może macie jakieś ciekawe propozycje pracy dla takiej osoby jak ja, podzielicie się doświadczeniami jak i gdzie najlepiej szukać zajęcia aby przyniosło to wymierny efekt.
Za wszelkie sugestie będę wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poszukuje :) ale ciężko...

u mnie jeszcze wchodzi w gre praca w weekendy w gastronomii bo mam zrobiony kurs barmanski, ale chlopak nie chce sie zgodzic :) no i trzeba by babcie wdrazac w nocne zajmowanie sie dzieckiem, a to tez klopot....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A chlopak nie moze zostac na noc z dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My niestety nie mamy babci w pobliżu dlatego interesowałaby mnie raczej praca w domu przy wykorzystaniu komputera. Zawsze wydawało mi się, że nie powinno być problemu ze znalezieniem tego typu ofert, dla pracodawców przecież jest to bardzo atrakcyjna forma zatrudnienia -przebywając na urlopie wychowawczym mój ewentualny drugi pracodawca nie ponosiłby już tak wysokich kosztów zatrudnienia.
Jednak widzę, że bardzo ciężko jest znaleźć matkom jakieś zlecenia do domu:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego chlopak sie nie zgadza?
nie rozmumiem jak doroslej osobie mozna czegos zabronic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (59 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Życie za granicą to też nie bajka... (43 odpowiedzi)

Obserwowałam to forum jeszcze w momencie, kiedy byłam w Polsce i tak jak większość z Was...

praca z otto w holandii (45 odpowiedzi)

cześć, mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe?...

do góry