Widok

Poszukiwana zwyczajna Kobieta

Witam serdecznie.
Mam pytanie do wszystkich.
Zna ktoś może jakieś strony/portale dla osób poszukujących partnera? Zaznaczam,że chodzi mi o darmowe strony a nie takie, gdzie żeby odpowiedzieć trzeba zapłacić. Nie chodzi mi też o spotkanie erotyczne. Szukam tej jednej jedynej. Wiernej szczerej i zwyczajnej Kobiety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

trojmiasto.pl ogłoszenia towarzyskie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

10 lat temu to się tutaj działo na forum teraz nawet w towarzyskich ogłoszeniach stypa. Może jeszcze jakieś stronki? Tu już mam ogłoszenie, ale dzięki za pomoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorki za spóźnienie ... :] Co my tutaj mamy... ba bla bla, bla bla... bla bla bla... No jest to do zrobienia, osiągalne i realne.
No dobrze, mamy to. Lista wymagań akceptowalna. Teraz, dla równowagi, z czym siadasz do stołu?
Co, że tak "powiem", wnosisz do relacji?
Kasy niet?, Seksu niet? ... o co ubiegam się? O jaki rodzaj "partnerstwa"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na różnych portalach musisz wykazać się ogromną cierpliwością. Bo znaleźć kogoś odpowiedniego to naprawdę wielka sztuka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bue he he :] Głupich nie sieją...
Podobno tinder wymiata ;) i można znaleźć księciunia z bańki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

do góry