Widok

Poszukiwani oszusci - Jacek G. Emilia G.

Rumia Temat dostępny też na forum:
Jestesmy 15 osobowa grupa pracownikow oszukanych przez rodzine G. Kto zna aktualne miejsce pobytu Jacek G. oraz Emilia G. Hamburg? Prowadzili dotychczas firme IndustrieService przy Peutestr. 51, 20539 Hamburg. ZATRUDNIALI ELEKTRYKOW I POMOCNIKOW I NIE ZAPLACILI LUDZIOM ZA PRACE KILKADZIESIAT TYSIECY EURO !!! Szukamy ich bowiem mamy zamiar doprowadzic ich przed wymiar sprawiedliwosci. Bylismy na policji ale policja nie moze te bande namierzyc dlatego prosze o pomoc w ustaleniu ich miejsca pobytu by dorwala ich policja. W miejscu ich zamieszkania Hamburg Wilhelmsburg sa nieuchwytni oraz tam gdzie bylo ich biuro na Peutestr. tez nie mozna ich dorwac. Dlatego prosze o informacje na temat tych oszustow i oszczercow. Emilia G. jak dotad poruszala sie mercedesem koloru ciemny granat na polskich blachach a Jacek G. poruszal sie starym Fordem transitem - przerobiony kamping bialy (cecha istotna uszkodzony tylny zamek drzwi)na rejestracji hamburskiej. Jak ustalilismy Emilia G. posiada dom jednorodzinny w Rumii; PONOC UCIEKLA ZE SWOIM MEZEM JACKIEM G. z Hamburga wlasnie do RUMII. I TU SIE UKRYWA PRZED ODPOWIEDZIALNOSCIA. Wszystkie osoby ktore moga znac miejsce pobytu i adres tej pary oszustow prosimy o podawanie informacji na klaudiusz.gorski@webmail.de DZIEKUJE W IMIENIU SWOIM I POSZKODOWANYCH KOLEGOW: Ci oszusci musza odpowiedziec za swoje czyny i oddac nam ciezko zapracowane pieniadze. Klaudiusz Gorski Hamburg

wypowiedź zmoderowana ( 2011-12-19 11:25:34)

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co to znaczy policja nie może ustalić? Spławiają was i tyle. Ci ludzie mają pesele, meldunki, są nawet w ambasadzie RFN oficerowie łącznikowi policji, tam powinni słać pisma z pomocą prawną - ustalenie miejca pobytu tych ludzi itd.

Jak się chce to ich znają. Złożyliście zawiadomienie? Czy też was spławili?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
zlozone jest zawiadomienie o oszustwie ale rozplyneli sie w powietrzu. Oczywiscie policja niemiecka szuka G. ale my takze na wlasna reke. Ukrywaja sie stad ten apel. Ostatnio doszly nas sluchy ze maja dom w Rumii na ul. Filtrowej. Ale nie jestesmy pewni tej informacji. Policja niemiecka nic nie moze im zrobic na terenie polski. A przestepstwo popelniono na terenie niemiec. Musza miec wpierw zarzuty przedstawione potem moze pujdzie list gonczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to na co czekacie? Wniosek w formie pisma do policji niemieckiej, że mogą mieszkać tu i tu. I oni niech napiszą do polskiej policji wniosek o pomoc prawną - ustalenie miejsce pobytu.

Nie musi iść od razu list gończy. Są takżę inne drogi aby pchnąć sprawę do przodu...

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy zlozyliscie na policji w Niemczech ANZEIGE jezeli chodzi o tych oszustowMacie przeciez ich adres zamieszkania w Niemczech.Nie moge tego zrozumiec,ze tylu
was oszukanych i nie mozecie sobie poradzic.
Ta pani znana jest od lat z oszustwa.Dluga jest lista osob,ktore oszukala i dziwnym jest fakt,ze nikt tak na prawde jej sie do skory nie dobral.Ona jest motorem dzialania,a tego naiwniaka ciagnie za soba w to gnojowisko......
Zycze wam powodzenia ,zeby w koncu ta Emilia odpowiedziala za swoje oszustwa,bo jezeli tego wy nie wykonacie,to wiadomo poszuka sobie nasstepnych do ograbienia....Zycze powodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem gdzie mieszkaja i prowadza dalej fime
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nieprawda, juz nie sa ze sobą.. Odszedł od niej i jest ze mna.. Wspaniały człowiek, ktory rownież był oszukiwany przez nią ..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam nazywam sie Grabowski.Nie zamierzam sie przed wami tlumaczyc jest to wszystko nieprawda co pisze ten oszust .Klaudiusz Gorski jest poszukiwany przez polska policje patrz poszukiwani policja. pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
I chyba to jakaś ściema bo taka osoba nie jest poszukiwana :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też sprawdziłam :) nie ma na tej stronie ani górskiego ani grabowskich.
mają jakieś porachunki i siebie oczerniają wzajemnie.
i tyle w temacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja ich znam ale dobrze wam tak za to , ze przejzdzacie do Niemiec i oferujecie sie za psie pieniadze. Trzeba zaplacic w Hamburgu 800,00 czynszu, ubezpieczyc sie , a potem rozmawiac o wynagrodzeniu!!!!!!
Ta oszustke znam od 30 lat. Polacy sa pierwsi, ktorzy, robia gnj na rynkach pracy i placy. Przez nich utracilem po 25 latach prace.
Za rozsadne pieniadze nikt Was nie potrzebuje !!!
Tutaj ludzi do pryca jest dosyc !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Br. a tak z Ciekawości, znaleźli się? Nie dałam się im naciągnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja z nimi tez mam zatargi i takich jak my oszukanych jest wiecej sprawa w sadzie zobaczymy co wyjdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie masz sie przed czym lub kim tłumaczyć, każdy powinien wiedzieć ze nie miales z tymi oszustwami nic wspólnego, tylko twoja żona kręciła .. I dalej oszukuje ludzi..
W Polsce także pozostawiła wiele osob z płatnościami, o dziwo naiwni ludzie brali dla niej pożyczki i kredyty i do dzis spłacają.. W Rumi skąd ona pochodzi mieszka kobieta, która wzięła duży kredyt dla niej pod zastaw swojego domu.. Kilka tygodni temu widziałem baner na jej domu ,, na sprzedaz" bo dom przejął juz komornik !!! Kilka lat temu maz jej przygotował przy jej domu na ul. filtrowej gabinet kosmetyczny, do którego zatrudniła młoda dziewczynę. Pracownice nadciągnęła na kredyt i zamknęła zakład , a dziewczyna jeszcze wiele miesięcy spłacała jej pożyczkę ! A czy wiecie o tym, ze ona przez wiele lat żyła w Niemczech na socjalu mając dom w Rumii?? Ludzie, weźcie sie w garść i zgloscie do urzędów niemieckich ze zostaliście oszukani.. Podobno jest tak, ze jej firma zostanie wpisana do listy niewiarygodnych pracodawców.. Ale musicie ruszyć z miejsca i zadziałać ! Powodzenia!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli nic nie posiadaja to mozecie z tylko z nich skore zedrzec. Do 980,00 ich dochodow nie morzecie im nic wskorac.
Tak jak juz wspamnialem, przyjezdzajcie do pracy za tanie pieniadze to tak wszyscy wyladujecie !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam znam adres tej pani tez mnie oszukala prosze o kontakt to moj nr tel 721 886 110
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszka w Bucholtz .. W domu z basenem i dalej oszukuje ludzi. Ludzie, nie przyjeżdżajcie do pracy do tej oszustki, Emilia Grabowska żyje z pracy innych ludzi, a ludziom nie placi( taki ma sposób od lat na zycie). Pogrążyła męża, ktory na nią pracował , bo nie odprowadzala podatków, nie rozliczała firmy i chowała wszelkie powiadomienia przed mężem. ( nawet przez dwa lata nie płaciła za jego ubezpieczenie , dopiero gdy trafił do szpitala okazało sie, ze nie jest ubezpieczony!) skoro tak postępowala z najbliższymi, to tym bardziej z pracownikami. To nieprawda, ze on działał z nią.. Kto ja widział, to wie ze ma ona głosik jak aniołek , wyglada jak starsza dystyngowana pani, a to baba która z niejednego pieca chleb jadła i wielu naiwnych facetow nabrała na swą dobroć, i łóżko.. Jej maz był nieświadomy jej kłamstw, zdrad i oszustw, myslal jak inni ze to dobra operatywności kobieta, a to Tulipan w damskim przebraniu!! On nie jest winny tych oszustw tej baby, a ona nadal nosi jego nazwisko i dalej oszukuje ludzi. Teraz juz jest stara wiec raczej nie zmieni nazwiska ale wcześniej miała kilku mężów bo celowo musiała zmieniać nazwisko i często zmieniać miejsce zamieszkania by uciekać od odpowiedzialności i rozwscieczonych ludzi, których oszukała ! Nawet jej brat z bratowa nie chcą jej znać ! Ludzie, zabierajcie sie z firmy Ebis bo prędzej czy pozniej każdy z Was wróci do domu bez zapłaty !! Pamiętajcie, ze ona ma straszne długi wiec nie jest wiarygodnym pracodawca!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałem tam z 7 lat temu. Mieszkała wtedy z Apple czy jakoś tak. Też mnie wywalala na 900e, ale poprawiłem sobie humor jak poznałem gościa co wisiała mu już 15 tysięcy. Euro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lista Niewypłacalność wszystkie niewypłacalności w Niemczech
dom
Nowe bankructwa
sądy
kraje
miejsc

Suchbegriff
poszukiwanie
"Ebis" Branża usługowa UG (haftungsbeschränkt), publikacja w postępowaniu upadłościowym



22 IN 137/16: We wniosku o wszczęcie postępowania upadłościowego w ciągu
aktywów "EBIS" branży usługowej UG (ograniczona),
Heidkoppel 7, 21244 Buchholz (AG Tostedt, HRB 204170), vertr d.. Emilie Ludwiki
Grabowskiej Heidkoppel 7, 21244 Buchholz, (CEO), wniosek
o otwarcie postępowania upadłościowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koniec z Emilia Ludwika Grabowska !!!!!! Teraz zaplaci za ludzka krzywde...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, i wie ktoś jak dalej sprawa się ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wyrok to wy mozecie miec i powiesic go sobie w ramce na scianie. Od niej nigdy nic nie odzyskacie. Te typy tak maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem co można powiesić na ścianie. Składa się będąc pokrzywdzonym wniosek o ściganie karne, a także na mocy m.in. art. 46 kodeksu karnego - obowiązek naprawienia szkody przez sprawcę. Jak zapadnie prawomocny wyrok, to jest podstawa do dalszych roszczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o tego Jacka Grabowskiego który naciąga ludzi na np. Ogłoszenie w rzekomym magazynie Ambasador? Na YouTube można zobaczyć jego nagranie z Hiszpanii. On jest gejem i podaje się za amerykanina polskiego pochodzenia, ma zdjęcia z gejami którzy produkuja futra naturalne niestety. I rzekomo okradli go na 5-6 milionów hahaha i Rutkowski kolejny oszust robil jakaś konferencje z nim. Czy to ten sam?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry